Asistent pro agendu zakládání obch. společností

Praha

O nás

Společnost Companies.cz s.r.o. (na trhu od r. 2004) hledá nového člena do týmu, na pozici: „asistent pro agendu zakládání a prodeje obchodních společností“.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci s nástupem co nejdříve.

Nabízíme brigádu na prestižní adrese, v menším kolektivu, se zázemím advokátní kanceláře a s maximální podporou šéfa i kolegů při zaučení.

Náplň práce:

  • příprava dokumentů (dle vzorů) a formulářů souvisejících se zakládáním obchodních společností a jejich prodejem
  • agenda administrace sídel - uzavírání nových smluv o sídle, zajišťování distribuce došlé pošty, kontrola úhrad faktur, jejich urgence a případné výpovědi
  • vedení spisů, zakládání a kopírování
  • písemná, telefonická i osobní komunikace s klienty v češtině i v angličtině

Co od Vás očekáváme:

Ideálním kandidátem je pečlivá, spolehlivá a loajální osoba s pozitivním myšlením a smyslem pro humor, která dokáže k práci přistupovat samostatně a systematicky. Nehledáme pouze administrativního pracovníka, ale člena týmu, který:

  • je český rodilý mluvčí, se schopností komunikovat s klienty v angličtině
  • ovládá PC (MS Office)
  • je schopen naučit se pracovat s jednoduchým účetním systémem
  • má možnost pracovat min. 3 dny v týdnu, minimálně 1 rok  (preferujeme zájemce o dlouhodobou spolupráci)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • reprezentativní pracovní prostory v centru Prahy na metru Můstek
  • pravidelné „teambuildingy“, převážně se sportovní tématikou
  • firemní páteční obědy „na šéfa“
  • zajímavé finanční ohodnocení 160 – 200 Kč/ hod

Detaily o pracovním místě:
Firma: Companies.cz s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Asistent pro agendu zakládání obch. společností
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 160 – 200 Kč / hod
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent pro agendu zakládání obch. společností ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Companies.cz s.r.o. ještě dnes.