Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

PAID SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Praha

Popis pozice
### Co budeš u nás dělat?

Jako člen/ka týmu OMD (součást skupiny Omnicom) budeš spravovat placené social kampaně pro významné klienty a podílet se na přípravě rozvíjejících projektů. Budeš využívat reklamní systémy Meta Business Manager, LinkedIn, TikTok a Twitter, špičkové nástroje a data, automatizovat procesy a tvořit strategie pro dosahování marketingových cílů klientů. Díky školením od dodavatelů, best practices z globální sítě Omnicom Media Group a účastí na konferencích, workshopech a webinářích se budeš dostávat i k čerstvým novinkám z mediálního trhu. Určitě tě to bude bavit!

Máme k dispozici hromadu špičkových nástrojů (některé sami vyvíjíme) a dat, které nám vytvářejí skvělý prostor na testování našich hypotéz. Automatizujeme procesy, které nemají přidanou hodnotu a zbytečně nás zdržují od toho zajímavého. I to je prostor, ve kterém se může nový kolega / kolegyně uplatnit.

Tvořit strategie a pomáhat klientům dosáhnout jejich cílů.

Zpracovávat analýzy, přehledy, reporty.

Přičichávat k dalším oblastem online marketingu (RTB, SEO, PPC …)

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Víc o práci v našem digitálním oddělení se dozvíš v microsite OMG DIGITAL na našem profilu na Welcome to the Jungle (hledem Omnicom Media Group).

### Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž produkty dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. Pokud ti nevyhovuje každodenní docházka do kanceláří, můžeme se domluvit na částečné práci z domova.

Když nepůjdeš na oběd s kolegy do jedné z mnoha okolních restaurací, můžeš si objednat krabičkový oběd od Pohlreicha nebo jiných (méně známých, ale stejně dobrých) dodavatelů. Nebo si můžeš svůj oběd ohřát v našem Chilluoutu, kde si k jídlu můžeš vzít i nealko pivo nebo džus. Pro kávomilce jsou k dispozici kávovary na přípravu espressa a v případně zájmu i chemex s výběrovou kávou. Pro ostatní máme na výběr z velkého množství čajů a horkou čokoládu.

Myslíme i na tvé zdraví. Každý den je k dispozici čerstvé ovoce i hodinová lekce cvičení v tělocvičně přímo v budově (jóga, posilování core, kruhový trénink…). Pravidelně také vyhlašujeme fitness výzvy za hodnotné ceny a proplácíme startovné na běžecké závody. Nabízíme i Multisportku s příspěvkem dle délky zaměstnání ve firmě.

Užiješ si dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Také přispíváme na jídlo a proplácíme soukromé hovory.

O permanentním vzdělávání v oboru jsme psali už výše. Kromě toho se můžeš přihlásit i na jiná školení třeba na PowerPoint, Excel nebo asertivitu. A aby to bylo i o zábavě, pozveme tě na teambuildingy, oslavy narozenin, vánoční večírek, letní únikovku nebo tématické brunche. 

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na náš Instagramový profil (hledej OMD Czech i [OmnicomMediaGroup.cz](file:///C:/Users/MICHAE~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_filelist.xml) – patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group). Nebo si třeba poslechni náš [OMG podcast](https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2) ([https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2](file:///C:/Users/MICHAE~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_filelist.xml)).

Líbíme se ti? Ozvi se nám.

O společnosti
Omnicom tvoří on-line i off-line komunikaci klientů jako jeden společný celek. Právě synergie mezi jednotlivými mediatypy je velkou výhodou větších mediálních agentur a pro Omnicom je zásadní. Početně největší zastoupení má však online. V digitálním oddělení kampaně strategicky vymýšlí, nastavuje a vyhodnocuje přes šedesát specialistů. Zhruba třetina z nich jsou digitální planneři, kteří kromě strategie zajišťují přímý nákup. O něco větší je tým Digital Performance. Ten je rozdělený podle typů kampaní na Paid Social, PPC a RTB. Každý specialista se tak intenzivně věnuje části online a postupně se může rozvíjet do ostatních oblastí nebo do planningu, případně se může přesunout mimo digitální oddělení a věnovat se i ostatním mediatypům. Aby to všechno šlapalo, pomáhají jim s projekty digitální stratégové a tým odpovědný za komunikaci s kreativními agenturami a fakturaci.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Omnicom Media Group
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PAID SOCIAL MEDIA SPECIALIST
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
 • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
  Jdu do toho!
  Nové nabídky práce každý den
  Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
  Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
  Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
  Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
  Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
  Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
  Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
  Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
  Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
  Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
  Jdu do toho!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PAID SOCIAL MEDIA SPECIALIST ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Omnicom Media Group ještě dnes.