Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Personální a mzdový specialista

Praha

Popis pozice
V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu. Je to práce, která dává smysl!

V rámci této pozice budete mít na starost personálně mzdovou agendu našich zaměstnanců.

Co vám nabízíme

* home-office dle možností pracovní pozice
* kanceláře 5 minut od metra Nové Butovice a parkování pro zaměstnance zdarma
* zázemí stabilní společnosti s dlouhodobě nízkou úrovní fluktuace
* prostor pro váš kariérní i osobní růst
* zero food waste Kantýnu, ovoce v kuchyňkách, masáže
* členství ve skupinách pořádajících exkurze k dodavatelům, rozvojové workshopy, výlety, letní kino, únikové hry a další

Co u nás budete dělat

* zodpovídat za personální a mzdové činnosti spojené s pracovním cyklem zaměstnance – od jeho nástupu až po případné ukončení zaměstnání
* komplexně zpracovávat mzdové agendy včetně měsíčních uzávěrek
* zpracovávat nemocenské dávky, srážky exekucí/insolvencí
* zajišťovat roční aktivity; převážně zpracovávat RZD, ELDP
* spolupracovat s jednotlivými manažery obchodů a zaměstnanci
* účastnit se projektů týkajících se personální a mzdové agendy

Co od vás očekáváme

* ukončené vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
* dobrou znalost práce na PC – především Excel, Word
* dobrou znalost Zákoníku práce a mzdové legislativy obecně
* zkušenost v práci se mzdovými SW obecně – výhoda je znalost prostředí SAP
* proaktivní osobní přístup a velká míra samostatnosti podmínkou
* zájem o profesní rozvoj a další vzdělávání

Jaký jsme zaměstnavatel

* podporujeme zdravý životní styl: sportujeme a relaxujeme se zvýhodněnou kartou MultiSport, používáme aplikaci Zdrabert na podporu fyzického i mentálního zdraví, máme program Prevence s Albertem a pořádáme Dny zdraví, všem zaměstnancům pravidelně rozdáváme ovocné svačiny, na Albert linku pomoci se můžeme v nesnázích obracet my i naši rodinní příslušníci
* klademe důraz na vyváženost mezi pracovním a osobním životem: zavedli jsme flexibilní pracovní dobu, čtyřikrát ročně využíváme slevy na rodinný nákup
* dbáme na společenskou a ekologickou zodpovědnost: jsme největší firemní dárce potravin, papírové účtenky nahrazujeme elektronickými, provozujeme Nadační fond Albert, pravidelně darujeme neprodané potraviny, spolupracujeme s lokálními dodavateli, pořádáme charitativní běhy na podporu dětských domovů, podepsali jsme Chartu diverzity
* jsme inovativní: rekonstruujeme a modernizujeme svoje prodejny, distribuční centra a kanceláře, v prodejnách instalujeme samoobslužné pokladny a elektronické cenovky, pracujeme s Albert scanem a chytrými váhami, díky věrnostní aplikaci Můj Albert nakupujeme výhodně
* zaměstnáváme více než 20 000 kolegů
* jsme součástí nadnárodní skupiny Ahold Delhaize
* obsloužíme u nás týdně 4 000 000 zákazníků
* působíme na trhu 30 let (od roku 1991)
* máme více než 330 prodejen po celé ČR, 3 distribuční centra a e-shop Albert domů zdarma

V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Albert
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Personální a mzdový specialista
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Personální a mzdový specialista ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Albert ještě dnes.