Kariérní parťák pro všechny | Nelisa.com

Key Account Manager digitální reklamy

Praha

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn. Dnes jsme součástí investiční skupiny PPF a jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu.

Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Láká vás svět médií? Máte obchodního ducha a baví vás pečovat o klienty? Pak hledáme právě vás!

Co budete dělat:

  • Budete v denním kontaktu se zajímavými klienty z různých oborů
  • Vytvářet kreativní návrhy na základě poptávky klientů
  • Zjišťovat, zpracovávat a vytvářet poptávku po internetových reklamních formátech
  • Aktivně nabízet všechny interaktivní produkty z produktového katalogu TV Nova
  • Vytvářet návrhy mediálních kampaní
  • Zjišťovat a zpracovávat poptávku po interaktivních produktech
  • Aktivně spolupracovat s klienty v rámci průběžných optimalizací reklamních kampaní
  • Provádět analýzu plnění reklamních kampaní a navrhovat další kroky

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • 2+ roky zkušenost s obchodní činností
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Výborné prezentační, komunikační a obchodní dovednosti
  • Kreativní a inovativní přístup
  • Být týmový hráč a profesionál

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • 8 volných dnů ročně (4 dobrovolnické, 2 sick days, 2 dny dovolené navíc)
  • Voyo
  • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • Dotaci na stravné (možnost stravování v zaměstnanecké kantýně přímo v budově)
  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny zdarma
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Rohlík point přímo v budově
  • Možnost využití partnerských programů
  • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Pracovní notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním i daty
  • Taxi pendl ze zastávky tramvaje Geologická

Detaily o pracovním místě:
Firma: TV Nova
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Key Account Manager digitální reklamy
Směnnost práce full-time
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Key Account Manager digitální reklamy ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě TV Nova ještě dnes.