. .

Můžeme pomoct s hledáním vhodného uchazeče o práci?

Máte ve vaší společnosti volnou pracovní pozici nebo hledáte nového kolegu či novou kolegyni do vašeho pracovního týmu? Pak využijte naší nabídky inzerce volného pracovního místa na našem portálu. Možnosti inzerce přizpůsobíme individuálním požadavkům každého zájemce. Obrátit se na náš mohou jak firmy velké, tak i malé. Naší prioritou je osobní a velmi profesionální přístup ke každému zájemci. Pokud máte zájem o spolupráci s námi, postačí vyplnit a odeslat kontaktní formulář a ostatní již zařídíme my.

Budeme rádi, pokud nám na sebe dáte kontakt i v případě, že aktuálně nesháníte zviditelnění Vašich pracovních míst. Získáte tak pravidelný přísun novinek a trendů v HR v podobě týdenního newsletteru.

Osobní a profesionální přístup
Rádi s Vámi probereme možnosti inzerce - máme zkušenost, že každá firma má trochu jiné požadavky. Po vyplnění formuláře se Vám ozveme a společně se domluvíme na vhodném způsobu spolupráce. Sledujeme výkonnost Vašich inzerátů, nabízíme možnosti, jak inzeráty vylepšit, případně promovat aktuálně nejvíce potřebné atp. Během spolupráce se nám můžete kdykoliv ozvat.
Ceníky inzerce
Ihned po vyplnění formuláře níže Vám zašleme automatizovaně aktuální možnosti a ceníky inzerce pracovních míst. V krátké době se Vám následně ozveme a společně vybereme ideální formu spolupráce.
Statistiky Vašich inzerátů
Mějte statistiky Vašich inzerátů pod dohledem. S námi získáte týdenní reporty výkonu (počet zobrazení a odpovědí) Vašich pracovních inzerátů.
Trendy a novinky v HR
Každý týden Vám zašleme ve formě newsletteru výběr zajímavých článků v oblasti personalistiky, zaměstnávání, HR. Vybíráme ten nejlepší obsah, o který se s Vámi rádi podělíme.
0

lidí umíme denně oslovit

0

lidí denně přijde na naše stránky
Pomůžeme Vám s hledáním zaměstnanců
Nové cesty a technologie pro oslovení zájemců o práci