Hledám práci v okruhu 15 km.

Nabídka práce České Budějovice - volná pracovní místa

ELEKTROINŽENÝR - VÝVOJÁŘ | ČESKÉ BUDĚJOVICE
České Budějovice

Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč

ZKUŠENÝ ELEKTRIKÁŘ | BUDĚJCE
České Budějovice

Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Úklidový/á pracovník/ce DPP
České Budějovice

IF FACILITY a.s.

Konzultant O2 prodejny (m/ž)
České Budějovice

O2 Czech Republic a.s. | Přidáno: 2. 2. 2023

VEDOUCÍ SSC TÝMU | AŽ 95 000 Kč/měs.
České Budějovice

Grafton Recruitment | 75 000 Kč - 95 000 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

Provozní elektrikář (Obsluha provozu výr.asf.směsí)
České Budějovice, České Budějovice

Skanska | Přidáno: 2. 2. 2023

Plant Manager
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

MZDOVÁ ÚČETNÍ+ Helios Orange
České Budějovice

Bohemia Works Montagen Management s.r.o. | 12 000 Kč - 15 000 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

VYCHOVATEL/KA
Hluboká nad Vltavou

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537 | 31 290 Kč - 36 130 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI
České Budějovice

HSB - CZ s.r.o. | 20 000 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

TECHNIK/ČKA SLABOPROUDÝCH SYSTÉMŮ
České Budějovice

Služba, výrobní družstvo | 160 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

EKONOM/KA KOLEJÍ A MENZ JIHOČESKÉ UNIVERZITY
České Budějovice

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 35 000 Kč | Přidáno: 2. 2. 2023

Konstruktér 3D
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

Manipulant/ka v centru
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

Programátor CNC strojů
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

Montáž a instalace zakázek - interiéry
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

Finanční poradce na hlavní pracovní poměr
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

Manažer konsolidace účetnictví
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

Databázový specialista
České Budějovice, České Budějovice

WOFINO | Přidáno: 2. 2. 2023

Finanční poradce na hlavní pracovní poměr
České Budějovice

MANPOWER, s.r.o. | Přidáno: 2. 2. 2023

Konstruktér 3D
České Budějovice

MANPOWER, s.r.o. | Přidáno: 2. 2. 2023

Datový analytik junior
České Budějovice

MANPOWER, s.r.o. | Přidáno: 2. 2. 2023

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Nabídky práce v okolí města České Budějovice

Využijte sílu internetu a nalezněte si práci či brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných pracovních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít práci, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 2 433 aktuálních nabídek práce v městě České Budějovice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek práce

Každý den se ve vašem městě České Budějovice a jeho okolí objevují nové nabídky práce. Přidaná pracovní místa za posledních 24 hodin: 32 nabídek práce, týden: 144 a měsíc: 583

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě České Budějovice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, Grafton Recruitment s.r.o., AC Jobs, s.r.o. .

České Budějovice má 93 426 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na nabídky práce i v okolních městech - v okolí města České Budějovice se nachází České Budějovice (2 433 nabídek práce), Hluboká nad Vltavou (2 396), Trhové Sviny (2 562) a Lišov (2 466).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce je dostupných ve městě České Budějovice?

Aktuálně je ve městě České Budějovice 2 433 nabídek práce na HitPrace.cz.

👉 Jaké firmy nabízejí nejvíce nabídek práce v České Budějovice?

Aktuálně nejvíce nabídek práce nabízejí zaměstnavatelé: Grafton Recruitment, poté Grafton Recruitment s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. .

👉 Jaké jsou nejoblíbenější pracovní pozice ve městě České Budějovice?

Nejoblíbenější mezi zaměstnanci jsou profese: administrativa, řidič, úklid, brigáda, skladník, prodavačka, dělník, účetní a další.

České Budějovice - Další nabídky práce

Nabídky práce: České Budějovice

Informace o městě České Budějovice - práce, příležitosti a další tipy

Láká vás hledání práce v Českých Budějovicích? České Budějovice jsou hlavním městem Jihočeského kraje a jsou sedmým největším městem v České republice, co se týče počtu obyvatel. Nachází se v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltavy a Malše. Historické centrum Českých Budějovic je od roku 1980 městskou památkovou rezervací. Toto město je místem, kde sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. Jako v ostatních velkých městech, i práce České Budějovice se hledá dobře a to zejména s pomocí našeho portálu.

Město piva a Švejka

Město hrálo roli v jednom z největších děl české literatury: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Pokud jste nečetli knihu či neviděli film: Hrdinou románu byl voják rakousko-uherské armády za 1. světové války. Zmeškal všechny vlaky jedoucí do Českých Budějovic, kde měl nastoupit ke svému pluku. Švejk se vydává pěšky, ale nikdy nedorazí do cíle, protože je předtím zajat a jako podezřelý špión nebo dezertér je eskortován ke svému pluku. Asi není nutné dodávat, že Švejk je komediální postava, která baví diváky a čtenáře již po desetiletí.

České Budějovice byly založeny českým králem Otakarem II. (česky Přemysl Otakar II .) v roce 1256. O několik let později také městu udělil právo várečné, takže historie piva v Českých Budějovicích sahá až do 13. století.

Slavný Budějovický Budvar, založili místní podnikatelé v roce 1896. V současnosti je pivovar státní a patří mezi současné významné zaměstnavatele.

V Evropské unii má pivo Budweiser status chráněného zeměpisného označení. To znamená, že toto pivo lze vyrábět pouze v Českých Budějovicích. Vyrábět ho jinde je nelegální a není možné získat licenci, která by to umožňovala. Práce v pivovaru je pro mnoho lidí „práce snů“ a ačkoli je práce v Budějovickém Budvaru sázka na jistotu, je to zodpovědné zaměstnání ve výrobě.

V Českých Budějovicích sídlí mnoho firem s dlouholetou tradicí

Kromě Budějovického Budvaru n.p., sídlí v Českých Budějovicích i další významné firmy, které patří mezi stabilní zaměstnavatele - Koh-i-noor Hardtmuth, a.s, Robert Bosch, s.r.o, Madeta, a.s. Město oplývá mnoha důvěryhodnými zaměstnavateli, nezaměstnanost v Českých Budějovicích nepřekračuje dlouhodobý průměr. Většina těchto firem je všeobecně známých a patří mezi proslule známé a oblíbené zaměstnavatele. Díky nim je hledání práce v Českých Budějovicích snadnější.

Letiště a lodní doprava

České Budějovice mají hustou síť MHD v podobě tramvajových, trolejbusových a autobusových linek. Součástí Českých Budějovic je hojně frekventovaná železniční síť, ze které se dostane te přímo nejen do Prahy, ale také například do Rakouska. U poskytovatele MHD nalezlo mnoho lidí svou práci. Letiště České Budějovice se nachází v obci Planá, letiště je neveřejné mezinárodní, ale veřejné vnitrostátní. Jedná se o bývalé vojenské letiště, od roku 2017 civilní mezinárodní využití. Letiště Hosín, také spadající pod České Budějovice, je využíváno pro rekreaci. Jeho provozovatelem je Aeroklub České Budějovice.

Českobudějovická Země živitelka

Výstaviště České Budějovice zastává v životě města významné místo. Výstaviště je často využíváno, mezi největší a nejznámější akci patří Země živitelka. Mezi další akce patří Hobby, Gastrofest, Pivní slavnosti, FreshFestival či hudební koncerty.

Podívejte se na nabídky práce ve městě České Budějovice