Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Hledáme finančního experta/ku v bankovnictví na náměstí Míru Praha

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti v bankovnictví, bavilo by Vás budování vztahů s klienty z řad podnikatelů a menších firem a rád/a byste se podílel/a na akvizici nových klientů? Finance Vás baví a nechybí Vám ani odhodlání pro další krok v kariéře?

Tým zkušených bankéřů a bakéřek na náměstí Míru v Praze hledá posilu, která se nebojí komunikace s perspektivními klienty.

Co budete dělat?

  • Budování vztahů s klienty z řad podnikatelů a menších firem
  • Správa a rozvíjení klientského portfolia, budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
  • Poskytování profesionálního poradenství včetně oblasti financování (provozní, investiční úvěry)
  • Využívání cross-sellingu s cílem maximálně vytěžit tržní potenciál
  • Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
  • Sledování podnikatelského prostředí a konkurence, hledání nových obchodních příležitostí

Ideální kandidát/ka má:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Praxi v oblasti prodeje finančních služeb pro malé firmy a živnostníky
  • Znalost finančních výkazů a jejich analýzy
  • Obchodního ducha a prodejní dovednosti podmínkou
  • Samostatnost, aktivitu a zodpovědnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Možnost kariérně růst třeba až na manažerskou pozici
  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč
  • 5 týdnů dovolené, narozeninové volno, Sick days, 4 dny na regeneraci
  • Možnost zřídit si Multisport kartu
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašeho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding.

Detaily o pracovním místě:
Firma: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Hledáme finančního experta/ku v bankovnictví na náměstí Míru Praha
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme finančního experta/ku v bankovnictví na náměstí Míru Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia ještě dnes.