Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

RTB Specialist

Praha

Popis pozice

Popis

Chceš být u růstu nového dynamického oboru marketingu, po kterém roste poptávka u klientů každý den? Hledáme talentované lidi, kteří se chtějí stále zlepšovat v oblasti online médií a pracovat se zajímavými klienty, kteří chtějí zvyšovat profit a budovat značku na internetu.

Do našeho Programmatic / RTBtýmu hledáme juniora ke zkušenému kolegovi - někoho, kdo se postupně v úzkém kruhu naučí všechno o RTB , přímém nákupu . Pokud chceš poznat více do detailu jeden z novějších oborů v online marketingu a vydat objevovat Ameriku, ozvi se!

Co tě čeká:

  • Skvělý tým profíků, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je
  • Budeš pracovat po boku našich seniorních RTB specialistů
  • Všechny techniky, které zatím neumíš, tě rádi naučíme :) Hledáme parťáka, kterého budou bavit RTB/PPC kampaně, číst a interpretovat data a kterého nemusíme učit, jak spočítat trojčlenku
  • Naučíš se spravovat, připravovat a reportovat kampaně v biddingových systémech Adform a Google Marketing Platform
  • Prostředí globální agentury, mluvíme spolu česky, ale angličtinu také využiješ :)

Požadujeme

Co se ti bude hodit?

  • Základní znalost online marketingu (Digitální garáž a různé Google certifikace se hodí vždy)
  • Nadšení pro online marketing a nové technologie
  • Proaktivní přístup, chuť učit se a hledat souvislosti nebo nové možnosti
  • Orientace na detail, aby ti v přehledech a tabulkách nic neuniklo

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout:

  • Skvělý kolektiv s neformální kulturou, tykat si budeš is naším CEO
  • Firemní chata - týmově i samostatně můžeš odjet pracovat nebo relaxovat na naši firemní chatu
  • Pokud onemocníš, doplatíme ti nemocenskou do sta procent (21 dní/rok)
  • Pár psů a hlavně samé skvělé projekty
  • Práce v moderních prostorách, kde si můžeš oddechnout u fotbálku, šipek nebo PS, s venkovní terasou
  • Benefitní balíček, ze kterého si sám vybereš, co ti vyhovuje
  • Interní vzdělávání a externí specializované kurzy pro tvůj kariérní růst
  • Možnost Home Officů v případě potřeby
  • Teambuildingy a akce po práci (sportovní i kulturní aktivity)

Myslíš, že by tě to u nás mohlo bavit? Napiš, rádi tě poznáme osobně! Mrkni na náš insta profilwe_are_publicis.

První krok je na Tobě!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Publicis Groupe CZ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: RTB Specialist
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici RTB Specialist ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Publicis Groupe CZ ještě dnes.