Junior retail marketing specialist - Říčany u Prahy

Praha-východ

Požadavky: Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, hledáme do centrály se sídlem v Říčanech u Prahy vhodného kandidáta na pozici Retail marketing specialist.

NÁPLŇ PRÁCE

• Návrhy a realizace marketingových materiálů pro prodejny

• Komunikace s prodejnami

• Spolupráce s interními grafiky a copywritery

• Příprava, kontrola a finální korektura kampaňových materiálů

• Hlídání aktuálního stavu marketingového spotřebního materiálu

• Drobná administrativní činnost (zpracování faktur)

• Příprava vyhodnocení kampaně, zpracování pravidelného reportingu

• Obecná výpomoc s různorodými činnostmi napříč oddělením

POŽADUJEME

• Juniornějšího kolegu, který je ochotný se dále rozvíjet a učit

• Minimálně středoškolské vzdělání

• Vzdělání v oblasti marketingu – VÝHODOU

• Zkušenosti s marketingem min. 1 rok

• Kreativitu, týmového ducha a chuť učit se

• Samostatnost, spolehlivost a pečlivost

• Schopnost efektivně organizovat svou práci

• Smysl pro tvorbu textů, analytické myšlení a cit pro marketing

• Znalost MS Office

NABÍZÍME

• Zázemí stabilní společnosti

• Práci v kolektivu mladých lidí s velkou možností seberealizace a profesního rozvoje

• Přátelský tým lidí, kde je přirozené si vzájemně pomáhat

• 5 týdnů dovolené

• Flexibilní pracovní dobu

• Firemní stravování za velmi výhodné ceny

• Významné slevy na produkty

• Multisport

• Firemní pojištění odpovědnosti

• Motivující příjem

• Firemní benefity

• Mobil, notebook

• Lokalita pracoviště – Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV skrze odpovědní formulář. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha-východ
Pracovní pozice: Junior retail marketing specialist - Říčany u Prahy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha-východ - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior retail marketing specialist - Říčany u Prahy ve městě Praha-východ? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.