Specialista/ka na marketing a prodej, 50000-60000 Kč/měs., flexibilní prac. doba

Praha

Informace
Společnost: Eden’s Garden, s.r.o.

Lokalita: Praha

Popis pozice:

Společnost Eden’s Garden vlastní sít masažních salonů a spa po celé Praze, jsme dynamický team s mezinárodním kolektivem.

Hledáme akčního a kreativního Specialistu na marketing a prodej, který se připojí k našemu týmu.

Náplň práce:

Vytváření a realizace komplexních marketingových strategií

Formulace reklamních sdělení

Péče o obsah webových stránek a sociálních sítí

Budování značky Eden’s Garden

Identifikace a oslovování potenciálních zákazníků

Pravidelná analýza trhu a konkurence

Spolupráce s týmem pro vývoj a implementaci prodejních kampaní

Udržování a rozšiřování vztahů se stávajícími zákazníky

Akvizice a péče o firemní zákazníky
Co od vás očekáváme
Zkušenosti v oblasti marketingu a prodeje

Schopnost pracovat nezávisle a v týmu

Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Orientace na výsledky a schopnost plánovat a řídit čas efektivně

Znalost moderních nástrojů a trendů v marketingu a prodeji
Co vám nabízíme
Konkurenceschopný základní plat a provize

Flexibilní pracovní dobu

Možnosti kariérního růstu a rozvoje

Motivační benefity a příjemné pracovní prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Eden´s Garden, s.r.o.
Odvětví práce: Marketing, reklama a média
Pracovní pozice: Specialista/ka na marketing a prodej, 50000-60000 Kč/měs., flexibilní prac. doba
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista/ka na marketing a prodej, 50000-60000 Kč/měs., flexibilní prac. doba ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Eden´s Garden, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Marketing, reklama a média