Administrativně - obchodní pracovník

Brno

O nás

Jsme akciová společnost SMS Finance, která je česká nezávislá společnost s celorepublikovou působností. Na trhu jsme od roku 2001 a v loňském roce jsme realizovali obrat přes půl miliardy korun. Poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů.

Náplň práce:

  • Máte komunikační a organizační schopnosti, chcete se učit novým věcem a mít přesah svého zařazení?
  • Chcete mít možnost vysokých finančních odměn? Rádi na sobě pracujete?
  • Rádi pracujete s lidmi?
  • Tak jste to právě VY, koho hledáme. Sháníme spolehlivého člověka, který nám pomůže na naši pobočce.
  • Budete komunikovat s klienty osobně i na telefonu, vytvářet finanční portfolia ušitá na míru a mnoho dalšího.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
  • Řidičský průkaz sk.B,
  • Časovou flexibilitu,
  • Profesionální vystupování a ochotu jednat s lidmi,
  • Maximální samostatnost a čistý trestní rejstřík

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Zásadní pro nás je Vaše ochota na sobě pracovat - vlastní aktivita a zájem o práci. Vše potřebné Vás naučíme :)

Co Vám můžeme nabídnout:

S nudou se u nás nesetkáte, čeká Vás pestrá a různorodá práce jako například příprava smluv, účast na akcích a školení, komunikace s klienty na telefonu i v terénu, marketingová podpora, odpovědnost za zaučení nových kolegů, odpovědnost za pečlivou práci s našimi klienty a plno dalších aktivit!

Multisportku a ostatní benefity dnes asi už nikoho nepřekvapí, my ale nabízíme i osobnostní rozvoj v oblasti managementu, obchodu a financí, rodinně založený kolektiv a příjemné vedení.

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Herní zóna
  • Fitness na pracovišti
  • Children-friendly office
  • Dog-friendly office

Detaily o pracovním místě:
Firma: SMS finance, a.s.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Administrativně - obchodní pracovník
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40.000 – 60.000 Kč
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativně - obchodní pracovník ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě SMS finance, a.s. ještě dnes.