Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Team Leader Business Analyst

Brno

Popis pozice

Vítej u nás, kde #newme není jen heslo – je to vize! Jsme #notinopeople, komunita lidí s vášní pro beauty a odhodlání posouvat hranice e-commerce. Notino je jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky v Evropě, s rychlým růstem ve 27 zemích tempem 30 % ročně. Jsme mezi 10 nejlepšími cross-border EU retailers pro rok 2022, s miliardovým obratem v eurech!

Každý zaměstnanec Notina má vše, co potřebuje k tomu, aby se stal novou, lepší verzí sebe sama. Hledáme nové talenty do naší #notinopeople party – tebe! Analytického, pečlivého a zkušeného team leadera, který chce nejen posouvat naši vizi dál, ale také se rozvíjet osobně. Připoj se do týmu Performance Marketingu Matěje Slavíka a buď součástí #newme v Notinu! #notino #newme

Co budeš mít na starosti:

  • Vedení týmu Business Analytics v Marketingovém oddělení.
  • Aktivní spolupráci s týmy uvnitř marketingového oddělení při vyhodnocování kampaní
  • Návrh, tvorbu a údržbu reportů pro marketingové oddělení
  • Tvorbu komplexních datových analýz k pochopení aktuálního obchodního prostředí a procesů a identifikaci příležitostí ke zlepšení.
  • Analýzu a interpretaci dat s cílem poskytnout poznatky o trendech a podporu pro rozhodování.
  • Komunikaci s oddělením Data Office (vytváření úkolů, informace o změnách v datové struktuře atp.)
  • Úzkou spolupráci s týmy napříč organizací pro podporu plánování, předpovídání a rozpočtování (např. sledování klíčových ukazatelů výkonnosti jako jsou tržby, marže atd.)
  • Pomoc s plánování projektů a přebírání vedoucí role v nich.

Jak si tě představujeme:

  • Máš zkušenosti s vedením týmu, jeho motivací a rozvojem.
  • Máš silně analytickou osobnost a bohaté zkušenosti s datovou analýzou, statistikou, sběrem dat a automatizací procesů.
  • Umíš komunikovat s různými typy stakeholderů a dokážeš efektivně předávat informace.
  • Máš vynikající znalost MS Office, především Excel a PowerPoint, znáš a používáš SQL. Víš, jak vypadá BigQuery a PowerBI. Znalost ostatních databázových, účetních a marketingových systémů je výhodou.
  • Jsi schopný/á analyzovat a řešit složité situace jak samostatně, tak týmově a dokážeš se přizpůsobit situaci.
  • Jsi samostatný/á a přicházíš s inovativním řešením složitých problémů.
  • Znalost marketingového prostředí je výhodou.
  • Anglicky umíš alespoň na úrovni B2.

Co ti můžeme nabídnout:

  • Možnost kariérního růstu v dynamickém prostředí firmy, která je lídrem ve svém odvětví a pravidelně roste.
  • Odborný rozvoj prostřednictvím školení, konferencí, interních a externích vzdělávacích programů a dalších aktivit.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně 25 dnů dovolené, 2 sick days a systému Cafeterie poskytujícího 1600 bodů měsíčně v prvním roce a 2000 bodů od druhého roku dále, které lze využít na stravenky nebo na pořízení Multisport karty.
  • Možnost účasti na firemních akcích a teambuildingových aktivitách pro posílení týmového ducha.
  • Slevy na produkty Notina a také slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.
  • Možnost práce na zajímavých projektech a prostor pro vlastní iniciativu a nápady, které mění budoucnost společnosti.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Team Leader Business Analyst
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Team Leader Business Analyst ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.