Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Transport Specialist

Brno

Popis pozice

Co tě u nás na této pozici čeká?

  • Zejména operativní práce.
  • Každodenní zajišťování přeprav z celého světa (pozemní/námořní/letecká/železniční).
  • Příprava podkladů pro celní řízení (zařazování zboží do celního sazebníku, komunikace s celní deklarantkou…).
  • Administrativa (vystavování objednávek, kontrola faktur, POD…).
  • Komunikace s oddělením nákupu, skladem, IT a dalšími odděleními.
  • Výběrová řízení dopravců/ optimalizace přepravních nákladů.
  • Reklamační řízení s dopravci.
  • Budování dlouhodobých partnerských vztahů s dodavateli a dopravci.
  • Spousta zajímavých projektů.
  • Samozřejmě, v čem se necítíš 100%-ní, rádi tě doučíme :)

Koho hledáme?

Přátelského kolegu/kolegyni který/á je schopný/á samostatné práce, který/á:

  • má zkušenosti se zajišťováním přeprav z pohledu zákazníka dopravců,
  • má zkušenosti s přípravou podkladů pro celní řízení,
  • je trpělivý/á, pečlivý/á (práce s čísly a daty bude tvůj denní chléb),
  • je schopný/á vytvářet a zdokonalovat procesy, a nebojí se ozvat s návrhem, když něco nefunguje,
  • umí seřadit priority i v době nejvyššího pracovního vytížení a zároveň vstřícně a přátelsky komunikovat s cílem nalézt řešení,
  • teamového hráče, na kterého se můžeme spolehnout,
  • má analytické a logické myšlení,
  • je flexibilní a má chuť pracovat v dynamickém prostředí,
  • ví, co je Incoterms, celní procedury v rámci importu/exportu,
  • má povědomí o zkratkách jako CMR, AWB, B/L, DGD, T1,
  • zvládne každý den komunikovat v AJ (email, telefon),
  • ovládá práci v MS Office.

Co ti za to nabízíme?

Jsme stabilní firma, která je velmi ambiciózní. Být součástí budování největšího e-shopu s parfémy a kosmetikou v Evropě je opravdu zážitek. Naše firemní kultura je spíše neformální a velmi přátelská – všichni si u nás tykáme, nemáme dress code. Prostě chceme, aby se u nás všichni cítili dobře.

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days, možnost home office
  • Stravenky, Cafeterie
  • Slevy na produkty
  • Dotovaná Multisport karta
  • Advanto - část vyplacení mzdy, mimo standardní výplatní termín
  • MEDDI - lékař na "telefonu"
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Odměny při dovršení pracovního výročí
  • Little extras každý měsíc/ Fruit days - drobné pozornosti ze strany firmy
  • V neposlední řadě také firemní a teambuildingové akce

Čeká tě také různorodá a proměnlivá pracovní náplň – nudit se v Notinu vážně nikdy nebudeš a stále rosteme.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Transport Specialist
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    61 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Transport Specialist ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.