Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Hledáme PHP vývojáře nebo vývojářku

Brno

Popis pozice
Do našeho týmu v Praze nebo v Brně hledáme PHP vývojáře nebo vývojářku s alespoň pěti lety praxe, zapálené do světa e-shopů a webů. Nabízíme vám volnost, pestrou práci na zajímavých projektech a možnost ovlivnit, jak celý vývojový tým funguje. Na oplátku od vás očekáváme talent a chápání principů webových technologií a jejich architektury, což je pro nás důležitější než požadavky na konkrétní technologie.

*„Když jsem před téměř 2 lety nastupoval jako nováček, byl jsem trochu nervózní –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ byla to moje první práce v oboru. Každopádně mám štěstí, že jsem zde potkal suprové kolegy, co mě hodně věcí naučili a pomohli mi zapadnout do kolektivu. Vážím si těch, které jsem tady potkal a všeho, co mě naučili. Díky tomu můžu dělat práci, která mě baví a dělat ji dobře“*
Jan Mrázek, PHP vývojář, v Proof & Reason 2 roky

### Co vás u nás čeká?

* **programování středních a velkých e-shopů, webových aplikací** a lead-generation webů,

* tvorba **REST API, integrace systémů třetích stran, návrhy databázových modelů** a podílení se na technologickém rozvoji naší firmy a projektů,

* spolupráce s naším frontendovým týmem,

* **využívání moderních technologií** (jako např. PHP8, Symfony 5 a 6 nebo Doctrine2),

* práce na projektech jako nazuby.cz, top-obaly.cz nebo sapeli.cz.

Potrpíme si na kvalitu, takže součástí vaší práce budou:

* jasně stanovené workflow a deployment proces,

* vzájemné **code reviews**,

* nástroje pro hlídání kvality kódu (coding standards, statická analýza, jednotkové, integrační nebo funkcionální testování).

O společnosti
Tvoříme e-shopy a výkonnostní weby. Víme, že magie a náhoda úspěch digitálního projektu nezaručí. Proto naše řešení vždy stavíme na datech, výzkumu a strategii. Ke každému projektu připravíme precizní zadání, abyste se mohli plně soustředit na výsledek. A abyste viděli dopady své práce a věděli, že má smysl, pravidelně výstupy vyhodnocujeme.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Proof & Reason
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Hledáme PHP vývojáře nebo vývojářku
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme PHP vývojáře nebo vývojářku ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Proof & Reason ještě dnes.