Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Technický manažer/ka projektu pro Train IT

Brno

Popis pozice
Už jste někdy jeli vysokorychlostním vlakem jako je např. ICE na německých drahách? Nebo dojíždíte do práce regionálními vlaky či cestujete veřejnou dopravou po Praze? Možná si říkáte, jak obrazovky ve vlaku vědí, co se má zobrazit jako další? Nebo kolik kamer je instalováno ve voze a co se stane s nahrávkami? Nebo jak je možné, že všichni cestující se mohou dívat na film a používat jednu Wi-Fi?

Moderní vlaky jsou informačními technologiemi přímo nabité: využívají IP sítě, digitální kamery, bezdrátové přístupové body, videostreaming, veřejné hlásicí systémy, systémy pro počítání cestujících a mnohé další.

Náš tým dodává IT systémy pro železniční vozidla, a momentálně hledáme novou posilu do našeho týmu. Pokud máš dobré technické základy a zkušenosti s vedením malého projektového týmu, chceš dál rozvíjet své organizační a komunikační schopnosti a rozšířit si znalosti o technologiích, pak neváhej a čti dál.

Klíčové zodpovědnosti

* Řídit vývoj a integraci subsystémů v rámci projektu vývoje vlaků pro konkrétního zákazníka, jako jsou například České dráhy
* Věnovat se mechanické, elektrické a softwarové integraci daných subsystémů do vlaku
* Vytvářet specifikace podle požadavků zákazníka, interních a tržních požadavků, dále zpracovávat dokumentaci o subsystémech pro zákazníka
* Provádět hodnocení výsledků práce externích dodavatelů a interních vývojářských týmů, zajišťovat akceptační testování v laboratoři nebo přímo ve vlaku
* Zodpovědnost za dodržování stanovené úrovně kvality, termínu a rozpočtu
* Spolupracovat se specialisty z různých oddělení naší společnosti včetně nákupu, výroby, zajištění kvality a prodeje

Požadavky

* Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku nebo informatiku, nebo znalosti získané praxí
* Zkušenosti s vedením jednoho či více projektů v oblasti výzkumu a vývoje nebo inženýrství jako technický projektový manažer
* Znalosti systémové architektury, síťových a telekomunikačních technologií
* Dokážete vytvořit koncept systémové integrace hardwarových i softwarových komponent
* Pokročilá znalost anglického jazyka

Uvítáme, pokud máte

* Znalost norem a předpisů v oblasti železniční dopravy, např. EN 50155, UIC 568, TSI PRM
* Zkušenosti s vývojem produktů nebo řešení
* Plynulou znalost německého jazyka

Na co se u nás můžete těšit

* Odměnu za nástup ve výši 50.000 Kč
* Až 33 dní dovolené/rok
* Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 10-14 hod.)
* Firemní mateřskou školku v blízkosti pracoviště v Praze
* Možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
* Osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé např. volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Klikněte zde https://mobility.siemens.cz/jobs/cs/firemni-benefity/

Kde najdete naše kanceláře? V blízkosti metra Stodůlky v Praze.

Nemáte připravený CV nebo Vám chybí více informací? ?♀?♂ Kontaktujte mě na ? zuzana.trubacova()siemens.com nebo zde www.linkedin.com/in/zuzana-trubacova. Ráda si Vás přidám do sítě kontaktů i pro případnou budoucí spolupráci! ?

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Firemní školka
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- 13. plat

Detaily o pracovním místě:
Firma: Siemens
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Technický manažer/ka projektu pro Train IT
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický manažer/ka projektu pro Train IT ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Siemens ještě dnes.