Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Fakturant/ka - smlouva do konce července - vydělej si na super letní dovolenou! :)

Brno

Popis pozice

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky v Evropě. Jsme rychle rostoucí firma, která se nebojí ambiciózních cílů. Působíme už ve 27 zemích a neustále se rozrůstáme, denně zvládáme odbavit až 110000 objednávek. Aktuálně do týmu kolegyně Gabči hledáme posilu na pozici Fakturant/ka se smlouvou do konce července. Je Tvou silnou stránkou přesnost a dobrá organizace práce? Hledáš pozici, na které získáš zkušenosti ze světa financí a budeš mít skvělou příležitost vydělat si na fajn dovolenou? Pak s Tebou ráda proberu detaily. :)

Co budeš mít na starosti?

  • Budeš rychle a bezchybně zadávat dodavatelské faktury do systému, provádět jejich import do systému a zadávat produkty z katalogů.
  • Ulehčíš nám práci s vytvářením přijímek na základě vytvořených faktur.
  • Zároveň nám pomůžeš s vedením administrativy a zpracováním objednávek, párováním plateb a přiřazováním statusů v souvislosti s konkrétními fakturami.
  • Občasnou spolupráci s nákupním a účetním oddělením.
  • A v neposlední řadě budeš podporovat naše nákupčí v případě, že se objeví další administrativní povinnosti.

Co by Ti nemělo chybět?

  • Schopnost pracovat rychle, ale i přesně.
  • Neobejdeš se bez efektivního plánování své práce, dodržení termínů je pro nás podstatné.
  • Znalost základních kategorií funkcí MS Excel, v Excelu by ses měl/a zvládnout zorientovat.
  • Zvládneš efektivně komunikovat s ostatními a dokážeš dojít ke společné shodě.
  • Všichni táhneme za jeden provaz, proto by Ti neměl chybět týmový duch.
  • Jsme mezinárodní společnost, a tak se neobejdeš bez aspoň mírně pokročilé znalosti angličtiny.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Na skvělý tým lidí, na který se můžeš kdykoliv obrátit a který Ti hned přiroste k srdci.
  • Spolupráci do konce července.
  • Konstruktivně sestavené školení připravené každému na míru.
  • Přitažlivý balíček benefitů, ve kterém najdeš cafeterii, zaměstnanecké slevy, Multisport kartu, 25 dní dovolené a 2 sick days ročně, pravidelné firemní a teambuildingové akce a pravidelná little extras pro hezčí den.
  • Flexibilní pracovní dobou a možnost home office.
  • Moderní, útulné a prostorné kanceláře od Kyzlink Architects.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Fakturant/ka - smlouva do konce července - vydělej si na super letní dovolenou! :)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Fakturant/ka - smlouva do konce července - vydělej si na super letní dovolenou! :) ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.