Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Brno

Popis pozice
**Už máš plány na léto?**

Dobrých stáží je jako šafránu a míst na takových stážích je ještě míň.

Ale neboj, díky tomu, že se zajímáš o letní praxi, máš stále šanci se na ni dostat!

Letos to bude "už potřetí", co stážisty/tky hledáme. Ale těšíme se ještě víc než loni. Důkazy místo slibů můžeš najít v článcích [Adama](https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6///) a [Ondry](https://www.koop.cz/clanky/staz-v-ais-servis-ocima-studenta), kteří nasdíleli své zkušenosti z minulého léta u nás se světem.

I letos plánujeme stáže v rámci našich vývojářských týmů, kde se můžeš učit jazyk Java a zkusit proniknout do vývoje jak z **frontendu**, tak **backendu**. U analytiků **(data a BI reporting**) se naučíš pracovat s transakční databází, DWH a ovládat nástroje PowerBI, Jira, atd. Pokud tě víc táhnou automatizace a vylepšováky, **DevOps** tým má pro tebe spoustu projektů k seberealizaci. Čekají na tebe GITLab, AWX, Kubernetes i release management. Chceš testovat webové aplikace? Každý náš vývojářský tým má svého dedikovaného **testera**.

Kromě toho máme v rukávu i soft-skillové workshopy pro všechny.

**A co můžeš od naší letní IT stáže očekávat?**

/- Stáže budou trvat od konce června do půlky září

/- Budeš k nám chodit do kanclu (Brno) na 40 hodin týdně, určitě se domluvíme i na nějakém tom homeofficu či dovče

/- Na konci léta nám odprezentuješ svůj projekt, na kterém budeš přes léto makat

/- Pokud se spolu s týmem sladíte a budeš mít dobré výsledky, můžeme se domluvit na dlouhodobé stáží

/- **Letní i dlouhodobá stáž jsou u nás samozřejmě placené**

Detaily o pracovním místě:
Firma: AIS Servis
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Mám zájem o SUMMER INTERNSHIP 2024
Směnnost práce INTERNSHIP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mám zájem o SUMMER INTERNSHIP 2024 ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AIS Servis ještě dnes.