SKLADNÍK(ce)

Praha

O nás

O FIRMĚ SAHM

Design a funkčnost – to jsou hlavní kréda výrobků společnosti SAHM. Výrobky s logem SAHM naleznete nejen v restauracích a hotelích, ale vždy v rukou spokojených zákazníků po celém světě. Kvalita firmy SAHM se spojila s předními designéry a pokaždé přináší všem milovníkům dobrých nápojů nový jedinečný zážitek při konzumování oblíbených nápojů.

Náplň práce:

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • administrace zakázek v informačním systému SAP
  • vyřizování objednávek, příjem a výdej
  • příjem a výdej zboží, včetně balení a expedice
  • komunikace s dodavateli, gastro obchody
  • vyřizování reklamací, logistika

Co od Vás očekáváme:

  • máte SOŠ nebo SŠ vzdělání, ale pokud Vám chybí vzdělání, můžete nás přesvědčit motivačním dopisem
  • zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • nebojíte se práce s elektrickým paletovým vozíkem a VZV – školení vám zajistíme
  • nebojíte se práce na počítači
  • máte čistý rejstřík trestů
  • jste komunikativní, spolehlivý, samostatný a týmový spolupracovník

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní společnosti, která umí ocenit dobře odvedenou práci
  • práci na hlavní pracovní poměr v malém kolektivu, kde se jeden na druhého může spolehnout
  • práci na jednu směnu, volné víkendy;
  • smlouva na dobu určitou, po roce doba neurčitá následně příspěvek na penzijní pojištění 700 Kč
  • stravenkový paušal, 3 dny dovolené navíc

Finanční ohodnocení

  • Stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč / odpracovaný den, cca 1800 Kč za měsíc.

Nástupní mzda 35.800,- Kč (25 000 základ + 10 800 osobní ohodnocení)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Sahm s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: SKLADNÍK(ce)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25.000 – 35.800 Kč
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SKLADNÍK(ce) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Sahm s.r.o. ještě dnes.