Projektový Manažer – výstavba a rekonstrukce komerčních prostor

Praha 1, Praha

Náplň práce

  • Budeš zastupovat klienta během celého procesu projektu a vše důležité s ním komunikovat
  • Svěříme ti vedení stavebních projektů v průběhu přípravné, povolovací a realizační fáze
  • Na starost dostaneš také celkový dohled nad projektem z hlediska kvality, termínu a cen
  • Budeš dohlížet na dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i během realizace
  • Postaráš se o kontrolu jednotlivých stupňů projektové dokumentace a hledání vhodných technických a stavebně-architektonických řešení
  • Budeš zodpovídat za přípravu, organizaci a vyhodnocování výběrových řízení
  • Pravidelně budeš dohlížet na kvalitu prováděných stavebních prací a vedení kontrolních dnů stavby
  • Povedeš projektový tým i externí dodavatele
  • Nebude chybět ani spolupráce s ostatními týmy v rámci společnosti
Váš profil
  • Vysokoškolský diplom stavebního směru je pro tuhle práci nezbytný
  • Máš alespoň 5 let zkušeností s vedením projektů, na stavbě v pozici stavbyvedoucího či jako odpovědný projektant a autorský dozor
  • Dorozumíš se slovem i písmem anglicky (alespoň na úrovni B2)
  • Výtečně ovládáš aplikace MS Office a uživatelsky ovládáš AutoCAD
  • Nebojíš se komunikovat, rozhodovat a nezalekneš se problému
  • Organizovanost a systematičnost pro tebe nejsou cizí pojmy
  • Jsi pozitivní a rád/a pracuješ jak samostatně, tak i v týmu
  • Hodí se, pokud máš řidičský průkaz sk. B a aktivně jezdíš
Naše nabídka
  • Zajímavá finanční odměna
  • Práce v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Vedení zajímavých projektů pro nadnárodní firmy
  • Plný úvazek s flexibilní pracovní dobou a možností home office - záleží nám na dodržení termínů a kvalitě výsledku, ne na tom, jestli jsi v kanceláři od 9 do 17
  • Skvěle fungující a soudržný tým, který tě vždycky podpoří a ocení tvoje úspěchy
  • Zázemí moderních kanceláří v centru Prahy včetně všech výhod s tím spojených
  • Celofiremní akce a k tomu ještě navíc 3x do roka sportovně laděné nezapomenutelné teambuildingy
  • Standardem je pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 2 dny zdravotního volna, narozeninové volno, volno na dobročinné účely, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, jazykové kurzy, finanční odměna za doporučení kolegy, neomezené množství výborné kávy, notebook, mobilní telefon a v neposlední řadě u nás podporujeme kariérní růst - nabízíme pestrý školící program, který je k dispozici všem

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Projektový management
Pracovní pozice: Projektový Manažer – výstavba a rekonstrukce komerčních prostor
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový Manažer – výstavba a rekonstrukce komerčních prostor ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.