Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Projektový manažer v úseku strategie

Praha

Popis pozice
Máme pro Vás dobrých důvodů, proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLEN Unipetrol!

* Jako projektový manažer/projektová manažerka úseku strategie budete mít jedinečnou možnost se podílet jak na vytváření strategie skupiny ORLEN Unipetrol, jedné z největších firem v Česku, tak na její transformaci k udržitelným řešením pro bezemisní mobilitu, recyklaci odpadních plastů a cirkulární ekonomiku obecně.
* Pojďte pracovat do jedné z předních celoevropských energetických skupin, jedničky na českém trhu, která se pravidelně umisťuje mezi největšími společnostmi u nás a též mezi nejžádanějšími zaměstnavateli! Jsme na trhu bezmála sto let a proto je práce u nás i jistotou!
* Bezkonkureční benefity: 13.mzda, osobní roční bonus, sleva na pohonné hmoty, poukazy do Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc), odměna za doporučení 20 000 Kč, příspěvek až 8200 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci, 150 Kč stravenka/denně, Multisport karta jen za 275 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Edenred benefits, vstupy zdarma například do Zoo, na utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice. Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní produkty (pohonné hmoty) a řada dalších.

Něco málo o nás.

Jsme jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastu a vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN. Náš tým v tuzemsku tvoří téměř 6000 kolegů a kolegyň a jsme největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov.

S čím nám můžete pomoci?

* S řízením projektů a práci na projektech dle zadání sponzora a ve spolupráci s řadou úseků uvnitř skupiny, ale i s externími poradci;
* S přípravou analýz, které přispívají k upřesnění naší strategie a k její úspěšné realizaci;
* S akvizicemi např. výrobců obnovitelné energie, biopaliv a recyklátorů;
* S oceňováním akvizičních cílů;
* S přípravou společných podniků;
* S transformací stávajícího podnikání skupiny;
* S tvorbou prezentací, profilů akvizičních cílů a partnerů, apod.;
* S přípravou podkladů pro nákup služeb, kontraktaci, schválení záměrů korporátními komisemi;
* S řadou dalších aktivit dle konkrétních potřeb jednotlivých projektů a analýz.

Co budete potřebovat k úspěchu?

* Dokončené vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření;
* Alespoň 5 let zkušeností s prací v oblastech poradentství, energetiky, recyklace a/nebo odpadového hospodářství;
* Zkušenost s řízením projektů;
* Zkušenost s přípravou tržních a odvětvových studií;
* Zkušenosti s finanční analýzou;
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni alespoň B2;
* Pokročilá dovednost práce v MS Office, zejména MS Excel a MS PowerPoint;
* Komunikační a organizační schopnosti;
* Analytické myšlení, schopnost orientovat se v komplexních tématech a pracovat s nimi;
* Znalost metod finančního modelování podniku a oceňování;
* Zkušenost s akvizičním procesem.

Pracovní doba: Pružná od pondělí do pátku v rozsahu 37,5h/týden

Místo výkonu práce: Praha

Datum nástupu: dohodou

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vás!

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- 13. plat

Detaily o pracovním místě:
Firma: ORLEN Unipetrol
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Projektový manažer v úseku strategie
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer v úseku strategie ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ORLEN Unipetrol ještě dnes.