Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Relationship Manager SME - Korporátní centrum Praha- Jih

Praha

Popis pozice

Máte chuť:

* významnou část své pracovní náplně věnovat vyhledávání a oslovování nových klientů na trhu v segmentu SME (od 100 milionů Kč do 2 miliard Kč firemního obratu ročně), a to primárně se zaměřením na Real Estate
* systematicky budovat a spravovat portfolio klientů v segmentu SME
* budovat dlouhodobé vztahy s klienty
* zabezpečovat poradenství, aktivně nabízet produkty a služby a zvyšovat tak spokojenost klientů
* spolupracovat s interními produktovými útvary

Budeme si rozumět, pokud:

* máte výborné obchodní a komunikační dovednosti
* můžete nabídnout obchodní praxi v oblasti bankovnictví
* jste pracovitý/á a vytrvalý/á, chcete se učit novým věcem a profesně se posouvat
* rád/a poznáváte nové lidi a baví vás je aktivně oslovovat
* jste týmový hráč a jste flexibilní
* se umíte orientovat ve finančních výkazech a posoudit ekonomickou situaci firmy
* ovládáte anglický jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni
* máte řidičský průkaz a jste ochotný/á cestovat

U nás získáte:

* prestižní práci pro korporátní segment největší banky v Čechách
* příležitost pro svůj osobní růst a budování kariéry v prostředí inspirativní banky
* pozici v přátelském týmu, který vás bude podporovat
* šanci pracovat na projektech, které dále rozšíří vaše odborné znalosti a zkušenosti
* za poctivou práci poctivou odměnu a navíc širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Relationship Manager SME - Korporátní centrum Praha- Jih
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Relationship Manager SME - Korporátní centrum Praha- Jih ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.