Projektový manažer – start stavebních projektů – čerpací stanice

Praha hl.m.

Požadavky: Pro našeho klienta, významnou mezinárodní ropnou a plynárenskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER – start stavebních projektů – čerpací stanice.

NÁPLŇ PRÁCE

• Řízení investičních projektů ve stavebnictví

• Spolupráce s dodavateli na přípravě projektů

• Hrubá analýza nákladů a efektivity projektu (detailní analýzu vyřeší analytické oddělení)

• Řízení externích dodavatelů

• Hlídání termínu a budgetů

• Řízení více projektů současně

• Příprava projektové dokumentace ve spolupráci s projektanty

• Příprava potřebných podkladů (studie odhady nákladů, harmonogramy)

• Komunikace s úřady

• Příprava podkladů pro výběrová řízení na dodavatele ve spolupráci s nákupním oddělením

• Příprava podkladů pro schválení investičních projektů

• Řešení vzniklých problémů

• Komunikace s centrálou v Maďarsku ohledně schválení investičních projektů

• Předání projektů realizačnímu oddělení k realizaci

• Příprava reportů pro vedení společnosti

POŽADUJEME

• Vzdělání stavebního + praxi ve stavebním oboru

• Zkušenost s přípravou stavebních projektů, protože jich budete mít na starosti hned několik současně

• Praxi ve vedení investičních projektů, protože u nás budete mít na starosti i velké projekty

• Orientaci v technické dokumentaci je potřebná pro komunikaci s projektanty

• Znalost práce s CAD systémy

• Komunikativní AJ – příprava podkladů a prezentace projektů pro centrálu v AJ

• Komunikativní ČJ/SJ je potřeba pro komunikaci s kolegy na centrále v Praze, s úřady a projektanty

• Komunikační a vyjednávací dovednosti upotřebíte při jednání s dodavateli a úřady

• Organizační schopnosti využijete při startu projektů

• Velmi dobrou znalosti MS Office, MS Project

• Ochotu pracovat z kanceláře v centru Prahy

• ŘP skupiny B použijete při cestování za projektanty nebo na čerpací stanice

NABÍZÍME

• Zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti

• Mobilní telefon, notebook

• Nadstandardní systém benefitů (Cafeteria, příspěvek na penzijní pojištění, palivová karta...)

• Flexibilní pracovní dobu

• Svěřený region celá ČR

• Kancelář v centru Prahy (metro Národní třída)

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Projektový manažer – start stavebních projektů – čerpací stanice
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer – start stavebních projektů – čerpací stanice ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.