Projektový manažer v oblasti pozemních staveb (stavbyvedoucí)

Praha hl.m.

Požadavky: Pro našeho významného klienta, českou stavební společnost, hledáme zodpovědné a zkušené kandidáty na pozici Projektový manažer pozemních staveb

Budete součástí výstavby velkých rezidenčních projektů v Praze a jeho okolí.

Náplň práce:

• Samostatné řízení projektů a zodpovědnost za včasné plnění termínů

• Koordinace při realizaci projektů v oblastní pozemních staveb

• Komunikace se zákazníky, dodavateli, investory

• Částečná zodpovědnost za ekonomický výsledek stavby

• Zodpovědnost za materiálové a technické zásobování stavby

• Kontrola fakturace subdodávek

Požadujeme:

• VŠ vzdělání stavebního směru

• Zkušenost s výstavbou bytového domu – výhodou

• Autorizace v oboru pozemního stavitelství – výhodou

• Zkušenost s řízením stavebních projektů

• Řidičský průkaz sk. B

• Zkušenost s vedením týmů lidí

• Organizační dovednosti, samostatnost, spolehlivost

• Dobrá znalost práce MS office – především Excel

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti

• Zajímavé finanční ohodnocení + roční odměny z realizovaných projektů

• Možnost využívání nejmodernějších technologií

• Podpora při získávání autorizace a následně odměna při jejím využívání

• Využití služebního automobilu i k osobním účelům

• Notebook, tablet, mobilní telefon

• Přátelský kolektiv, který se vzájemně podporuje

• Multisportkarta

• Stravenky

• Sick days

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Neformální firemní kultura

• Místo výkonu práce Nové Butovice

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Projektový manažer v oblasti pozemních staveb (stavbyvedoucí)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 70 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer v oblasti pozemních staveb (stavbyvedoucí) ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.