PR Manažer

Praha

Nabídka:

Požadavky: Je PR a komunikace obecně vaší silnou stránkou? Máte zkušenost z obdobné pozice v rámci technických oborů, automotive, udržitelnosti?

Baví Vás externí i interní komunikace, kontakty s novináři?

Chcete pracovat pro stabilní firmu s velmi dobrým jménem na trhu?

Pak hledáme právě Vás!

Co vás čeká:

odpovědnost za vytváření mediálního obrazu společnosti navenek i uvnitř

komunikace s medii, novináři a vytváření mediální strategie

příprava dokumentů interní komunikace

komunikace s dalšími zeměmi na PR strategii a tvorba plánu

Co budete potřebovat?

Zkušenosti z PR pozic (ideálně z technicky zaměřených firem,

Angličtina a čeština na velmi dobré úrovni (psaná i mluvená)

Zápal pro danou oblast, ochota cestovat v rámci ČR (občasné cesty do zahraničí)

Schopnost navazovat vztahy

Co Vám můžeme nabídnout?

Velmi zajímavou práci pro stabilní firmu s velmi dobrým jménem na trhu

Komunikaci napříč firmou i v rámci mezinárodní spolupráce

Zajímavé finanční ohodnocení

Velmi pěkné benefity, částečný home office (po zaučení)

Občasné cesty na pobočky a do zahraničí

V případě, že Vás pozice zaujala, a splňujete předpoklady, zašlete nám svoje CV a my se Vám ozveme!

Těšíme se na Vás.

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PR Manažer
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PR Manažer ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.