Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

ANALYTIK/ANALYTIČKA CRM – SALESFORCE

Praha

Popis pozice

Kdo jsme a co děláme?

* Jako útvar Řízení vztahů se zákazníky (CRM) máme na starosti sběr dat o klientech. Komunikujeme s klienty a snaží se poznat jejich potřeby. Naším cílem je zvyšovat klientskou spokojenost, snižovat odchodovost a zlepšovat propojištěnost.
* Náš tým, Analytické CRM (ACRM), podporuje všechny aktivity – agregaci dat o klientech, výběr cílových skupin pro oslovení, vyhodnocování aktivit, analýzu dat.
* Spravujeme analytický datamart, který shromažďuje údaje o klientech ze všech možných zdrojů.
* Budujeme nové CRM. Implementujeme Saleforce Marketing Cloud – jeden z nejmodernějších CRM systémů a posunujeme se směrem k agilnějšímu způsobu fungování.

Co bude Vaší pracovní náplní?

* Spolupráce s implementačním týmem na návrhu řešení na platformě Salesforce – příprava úkolů pro vývojáře, příprava technické specifikace a dokumentace řešení, testování.
* Zlepšování architektury Salesforce Marketing Cloud – nové integrace, data.
* Řešení provozních problémů a monitoring prostředí.
* Stálé rozšiřování znalostí / školení souvisejících se Salesforce (end-to-end klientská péče) i dalšími oblastmi spojenými s rolí analytika/čky (prvním krokem bude získání certifikace na Salesforce administrátora).
* Rozvoj datové základny pro komunikaci se zákazníkem.

Jaké zkušenosti a dovednosti byste měl/a mít?

* Analytické schopnosti, jelikož hledáme člověka, který se bude starat o provoz a rozvoj platformy Salesforce Marketing Cloud – administrace. Budete dávat dohromady požadavky na rozvoj a aktivně řešit následný vývoj. Koordinovat požadavky businessu a přetvářet je do analytické a IT řeči.
* Praxe s prostředím Salesforce Marketing Cloud, ideálně s administrací, architekturou a implementací s jinými systémy.
* Technologický přehled – data, SQL, API, ETL a technické znalosti. Není vyžadovaná schopnost programovat, nicméně základní znalosti jsou výhodou pro pochopení komplexnosti zadání a komunikaci s vývojáři.
* Schopnost pochopit klientovy potřeby a přetransformovat je do návrhu technického řešení.

Na co se můžete těšit?

* Implementaci nových věcí a nové zkušenosti. Implementujeme Salesforce a vy budete u zrodu a můžete ovlivnit její průběh.
* Dlouhodobou spolupráci s perspektivou kariérního růstu. Spousta zaměstnanců je s námi mnoho let.
* Know how jedničky na trhu, a to pod hlavičkou pojišťovny, která je TOP ZAMĚSTNAVATELEM na českém trhu.
* Odborné zaškolení. Budete mít k dispozici zkušené kolegy, kteří vám vše rádi vysvětlí a v prvních měsících vás vším provedou.
* Zázemí mezinárodní skupiny Generali a s tím spojené velké možnosti rozvoje a vzdělávání.

… a samozřejmostí jsou rozsáhlé zaměstnanecké benefity jako:

* 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
* SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Home office u nás není pasé a po zaučení na něm trávíme až 3 dny v týdnu.
* CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
* STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
* VZDĚLÁVÁNÍ: Vzdělávání prostřednictvím online platforem – Speex vám poskytuje flexibilní a interaktivní výuku angličtiny, Digiskills pomáhá zlepšit základní digitální znalosti, v rámci online knihovny Bookport máte přístup k širokému spektru knih a vzdělávací platforma seduo.cz nabízí videokurzy vedení špičkovými lektory. Také provozujeme talentové programy, podporujeme reskilling a každoročně pořádáme firemní Festival rozvoje zaměstnanců!
* POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
* ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

* Pracoviště: Vyskočilova 1442/1 b, Praha 4
* Nástup: dohodou

Oslovila vás pozice nebo ještě váháte? Pošlete nám váš strukturovaný životopis v českém jazyce, nebo se se mnou propojte na LinkedInu https://www.linkedin.com/in/katerinaknapovasvecova/.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Možnost si napracovat hodiny
- Vlastní organizace náplně práce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Generali Česká pojišťovna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: ANALYTIK/ANALYTIČKA CRM – SALESFORCE
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ANALYTIK/ANALYTIČKA CRM – SALESFORCE ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Generali Česká pojišťovna ještě dnes.