Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Hledáme specialistu/specialistku do týmu Non Financial Risk

Praha

Popis pozice

Staňte se klíčovým členem/členkou jedinečného týmu, v důležité a přesto rozmanité agendě řízení nefinančních rizik napříč skupinou Banky, a buďte na dosah nejvyššího vedení. Tato práce má přínos pro klienty, kolegy v Bance, Skupinu UniCredit i veřejnost, protože žádná instituce se nemůže tomuto mnohotvárnému riziku zcela vyhnout, a potřebné analýzy, vyhodnocení a zmírnění negativních dopadů jsou vždy více než žádoucí.

Pokud tedy rádi vyhodnocujete dopady změn, zkoumáte logické nesrovnalosti a příčinné souvislosti, a jste zdatný i v angličtině na komunikativní úrovni, neváhejte využít ojedinělou příležitost zkusit tuto specifickou pozici v Bance.

Co vás u nás čeká:

  • Posuzování jednotlivých případů operačního rizika a jejich klasifikace
  • Monitorovaní opatření pro řízení operačních rizik
  • Sběr dat nutných pro řízení operačního rizika
  • Hlášení (reporting) související s aktivitami v oblasti řízení operačního rizika (týdenní, měsíční, kvartální, roční),
  • Spolupráce s regulátory, skupinovými kolegy a interním auditem v oblasti kontroly řízení operačního rizika
  • Školení a vzdělávání zaměstnanců banky v oblasti operačního rizik

Jak si vás představujeme:

  • Máte VŠ vzdělání
  • Umíte pracovat s MS Office - Word, Excel, Powerpoint
  • Máte pokročilou znalost anglického jazyka
  • Očekáváme od vás samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, analytické myšlení, schopnost a ochotu učit se novým věcem
  • Máte zkušenost se zpracováním dat a složitějších textových dokumentů

Výhodou pro nás bude:

  • Zkušenost s řízením projektů
  • Základní znalost bankovní regulace (Basel nebo jiné)
  • Základní znalost matematicko-statistických metod
  • Znalost bankovních produktů, služeb a procesů
  • Znalost účetnictví a základních standardů v oblasti IT
  • Předchozí praxe v oblasti řízení rizik

Zaujala Vás pozice? Pošlete nám svůj životopis, chatbot s vámi udělá první kolo pohovoru, a my se vám poté ozveme. Budeme se těšit!

Detaily o pracovním místě:
Firma: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Hledáme specialistu/specialistku do týmu Non Financial Risk
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme specialistu/specialistku do týmu Non Financial Risk ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia ještě dnes.