Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

CheckPoint / F5 - "Lovec hrozeb" / Praha, Brno

Praha

Popis pozice
Jste vášnivým lovcem hrozeb a chcete se stát pánem nad bezpečností? Máme pro vás skvělou příležitost!

Připojte se k nám a stanete se klíčovým hráčem v oblasti síťové bezpečnosti.

Hledáme nového člena do naší skvělé rodiny.

Co Vás čeká:

* Skvělý kolektiv a fungující tým.
* Možnost rozvíjet své dovednosti prostřednictvím školení, certifikací a ponoření se do nejnovějších trendů v oblasti kybernetické bezpečnosti.
* Budete se podílet na projektech implementace bezpečnostních technologií, které jsou jedničkou na trhu síťové bezpečnosti.
* Podílet se na projektech spojených s Cloud bezpečností a automatizací.
* Garantujeme rozmanitost úkolů a projektů, které podpoří rozvoj Vašich dovedností.
* Rozvíjet budete nejen sebe, ale i bezpečnost u svěřených zákazníků.
* Správa a administrace kyberbezpečnostních technologií (NGFW, WAF, apod.)
* Troubleshooting a debugging bezpečnostních prvků.
* Flexibilní pracovní doba a možnost částečné práce z domova.

O Vás:

* Máte kybernetickou bezpečnost zakódovanou ve své DNA.
* Je pro nás klíčová zkušenost s administraci/implementaci bezpečnostních technologií NGFW/WAF.
* Chuť rozvíjet se (primárně Check Point, Cloud, Cisco a F5, ale uvítáme i další bezpečnostní technologie).
* Praktické znalosti sítí a síťových technologií (LAN, WAN, TCP/IP) na úrovni alespoň Cisco CCNA.
* Znalost síťových protokolů, bezpečnostních postupů a nadšení pro inovace.
* Výhodou certifikace Check Point CCSA nebo vyšší
* Anglický jazyk na úrovni B1
* Aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

* Nástup ihned, případně dohodou
* Flexibilní pracovní dobu
* Možnost HomeOffice dle dohody
* 5 týdnů dovolené
* 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
* Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
* Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
* Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvky na ŽP nebo penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové aktivity)
* Relax zónu plnou her pro odpočinek
* Pravidelné vzdělávání(interní i externí kurzy vedené odborníky)
* Zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
* Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

## Benefits
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Vyhrazený čas na inovace

Detaily o pracovním místě:
Firma: ICZ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: CheckPoint / F5 - "Lovec hrozeb" / Praha, Brno
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    72 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici CheckPoint / F5 - "Lovec hrozeb" / Praha, Brno ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ICZ ještě dnes.