Obchodník B2B s francouzštinou v automotive

Praha

O nás

IMPORTO je rodinná firma s 25 zaměstnanci, mladým kolektivem a chutí dále růst. Na českém trhu působíme již čtrnáctým rokem jako jeden z největších velkoobchodníků s novými vozy na evropském trhu. Práce nám neustále přibývá, a proto hledáme samostatného a pracovitého člověka na pozici: Obchodník s francouzštinou.

Náplň práce:

Co bude výsledkem vaší práce?

  • Prodané vozy zahraničním zákazníkům (dalším prodejcům vozů, tedy B2B obchod)
  • V kontaktu budete s našimi klienty hlavně přes e-mail a telefon. Zároveň se ale můžete těšit na služební cesty do Francie a dalších frankofonních regionů v Evropě.

Co od Vás očekáváme:

Říkáte si, co k tomu potřebujete?

  • Prokazatelné výsledky na předchozích obchodních pozicích.
  • Skvělá francouzština (denní komunikace po telefonu a emailu, ideálně B2 a lépe)
  • Základní znalost práce na PC (pokud si fanda Apple, budeš určitě spokojený/á).
  • Dobré komunikační dovednosti, proobchodní myšlení, reprezentativní a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail, časovou flexibilitu.
  • Ochotu učit se novým věcem a potřebu být ve své práci opravdu dobrý.

Co Vám můžeme nabídnout:

Co nabízíme?

  • Práci na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení ve složení fixní část a odměna
  • Motivační bonusový systém na základě výsledků prodeje
  • Rozvoj obchodních dovedností (školení)
  • Prostorné kanceláře v Aspira Business Center přímo na metru Nové Butovice, parkovací stání, káva, minerální vody etc.
  • iPhone, MacBook, možnost využití služebního auta pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba

Vnímáš, že by to pro tebe mohla být ta správná výzva? V tom případě klikni na tlačítko „Odpovědět“. Těšíme se na tebe!

Více informací na www.importo.cz nebo www.importo.eu

Benefity

  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: IMPORTO Drive s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obchodník B2B s francouzštinou v automotive
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50.000 – 100.000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník B2B s francouzštinou v automotive ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě IMPORTO Drive s.r.o. ještě dnes.