Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Network Security Engineer (m/ž)

Praha

Popis pozice
Orientujete se v problematice počítačových sítí, jejich bezpečnosti a pojmy jako Cisco ISE, nebo Palo Alto vám nejsou cizí? Chcete se v těchto i dalších oblastech dále rozvíjet, učit se a poznávat nové technologie? Pokud ano, tak vás rádi uvidíme osobně, anebo on-line a probereme detaily! :)

Co vás u nás čeká?

* Správa bezpečnostních, síťových a dalších zařízení
* Řešení požadavků a incidentů
* Práce na projektech a na zavádění nových služeb
* Přehled o aktuální konfiguraci služeb, návrh optimalizací s důrazem na automatizaci a orchestraci tak, aby byla vaše práce efektivnější
* Integrace nových technologií do stávajícího řešení, ale také návrh alternativních řešení v případě nefunkčních služeb
* Tvorba technické dokumentace
* Vulnerability management
* Součinnost s dalšími odděleními v rámci Úseku IT, ale i mimo něj

Co k tomu budete potřebovat?

* Přehled v oblasti datových sítí, s důrazem na jejich zabezpečení
* Orientace a podvědomí o všech vrstvách ISO/OSI
* Praxe minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
* Angličtinu na úrovni B1, češtinu na úrovni mateřského jazyka
* Praktickou znalost některé z FW technologií dominantních vendorů (Cisco, Checkpoint, Palo Alto Networks, VMware NSX-T), čím více tím lépe :-)
* Schopnost samostatně analyzovat problém a navrhnout řešení
* Chuť a ochotu učit se novým věcem

Co pro vás bude výhodou, ale ne podmínkou? :)

* Zkušenosti a znalosti s aktuálními produkty na poli počítačové bezpečnosti
* Certifikace CCNA/CCNP, Network+, VCTA-NV/VCP-NV, CCSA/CCSE, F5, CA, apod.
* Pracovní zkušenost z korporátního prostředí finančního sektoru
* Znalost PAM a jeho administrace

Co vám za to nabídneme?

* Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou
* 32 dnů dovolené v roce (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den péče)
* Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
* Cestovní pojištění zdarma, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění (až 1 000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3 150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
* V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 12.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatňovat, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
* Dotovaná karta MultiSport za 760 Kč měsíčně
* Stravné 150 Kč/den (Kooperativa nám dává 125 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
* Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy), firemní kouč a psycholožka, využít můžete i naši firemní knihovnu
* Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)
* Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30 000 Kč
* Jízdu na sdílených kolech Nextbike zdarma
* Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kooperativa
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Network Security Engineer (m/ž)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Network Security Engineer (m/ž) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Kooperativa ještě dnes.