Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Account Manager - Bistro Social

Praha

Popis pozice
Máš zkušenosti z mediální či kreativní agentury a cítíš, že je na čase změna, nebo posun? Staň se součástí našeho account týmu v rámci Social Media agentury. Sociální sítě možná znáš jen z mediálního plánování, ale to vůbec nevadí. U nás tě do všeho zasvětíme a pustíš se do nejdynamičtějšího marketingu dnešních dnů od A do Z. Pro klienty řešíme vše od tvorby obsahu přes influencer marketing až po mediální řešení ma míru. Jsme kreativní nadšenci a potřebujeme k sobě parťáka, který se bude starat o naše klienty.

**Co tě u nás čeká?**

* Práce na velkých mezinárodních značkách, ale i menších lokálních (Heineken, Fortuna nebo Chupa Chups)

* Budeš se podílet (nejen) na rozvoji našich značek, ale staneš se partnerem našich klíčových klientů.

* Zapojení do interních procesů a směřování Bistro Social i celého One Dentsu.

* Spolupracovat napříč všemi týmy v agentuře, externími dodavateli a mediálními agenturami jednotlivých klientů.

* Pestrá práce, která nebude jen o tabulkách a prezentacích. Nahlídneš do foto a video produkcí, do tvorby obsahu i práce s influencery a v neposlední řadě taky do social ads.

* Spolupráce na tendrových strategiích.

**Co u nás získáš?**

* Zázemí velké nadnárodní reklamní společnosti a přesah do 360° marketingu.

* Možnost podílet se na velkých a komplexních marketingových řešeních, které nekončí jen u Social Media nebo na území Čech. Ale také pomáhat s komunikací menším lokálním klientům.

* Na vzdělávaní nám v Dentsu záleží. Budeš mít přístup k různým edukativním online platformám i interním školením.

* Úzkou partnerskou spolupráci s kolegami z Meta, Pinterest, TikTok a Httpool.

* Tým kolegů, kteří jsou nejenom profíci, ale i fajn lidi.

* V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.

* Neformální prostředí a žádný dress code. Tykáme si a rádi spolu trávíme čas i po práci.

* Společné týmové i agenturní snídaně a oslavy po práci v prostorách firmy.

* Kafe zdarma až na tvůj pracovní stůl.

* Flexibilitu včetně home officů.

* Dog friendly office.

* Krásné designové kanceláře s úžasným výhledem na Prahu.

* Vlastní posilovnu s hodinami jógy i činkami.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Dentsu Czech Republic
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Account Manager - Bistro Social
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Account Manager - Bistro Social ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Dentsu Czech Republic ještě dnes.