Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Cyber Security – Consultant

Praha

Popis pozice
Jsme tým Etických hackerů, expertů v oblasti IT bezpečnosti a zkušených IT Architektů.

Pomáháme velkým firmám s nastavením a zajištěním bezpečného IT prostředí a jeho testováním.

Čemu se u nás budete věnovat?

testování a hodnocení zabezpečení IT prostředí ??

* posuzování shody s bezpečnostními standardy, legislativou a interními předpisy
* nastavování, hodnocení a analýzám rizik informační/kybernetické bezpečnosti
* učení se od zkušených expertů v oblasti IT architektury a kybernetické bezpečnosti

Co je pro nás důležité?

zájem o cyber security a moderní technologie

* přehled v bezpečnostních standardech (ISO 27k, ZoKB, NIST, apod.)
* základní přehled v IT (infrastruktura, aplikační správa a vývoj, IT governance)
* znalost práce ve Windows/Linuxu/Unixu, protokoly, šifrování
* zkušenosti se skriptováním (např. Python, Bash. Powershell)
* znalost bezpečnostních nástrojů (skenery zranitelností, webové proxy, sledování toků sítě) výhodou
* znalost typických zranitelností (např. OWASP ?) a obcházení opatření
* VŠ vzdělání – IT obor ?
* dobré komunikační schopnosti
* velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (pracujeme také na mezinárodních projektech)

Na co se u nás můžete těšit?

zajímavé projekty a práci s moderními technologiemi

* možnost podílet se i na projektech v zahraničí
* školení, certifikace a partu zkušených kolegů, kteří s vámi budou rádi sdílet své znalosti
* hrazené certifikace (ITIL, CISA, CISSP, CEH, TOGAF, ARCHIMATE atd.)
* 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
* možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
* možnost částečné práce z domova
* dovolená navíc a tři dny firemního volna
* stylové kanceláře s terasou a relax zónami v centru Prahy
* teambuildingy, MC snídaně, zdravé úterky a spoustu dalších akcí :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: KPMG
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Cyber Security – Consultant
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Cyber Security – Consultant ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě KPMG ještě dnes.