Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Team Lead Erste Premier oblast Čechy západ

Praha

Popis pozice

Máte chuť:

* rozvíjet klíčové dovednosti členů týmu v oblasti akvizic, poradenského prodeje a digitalizace
* zodpovídat za dodržování špičkové kvality poradenství
* zvyšovat expertízu členů týmu vzájemným sdílením zkušeností z praxe
* identifikovat nové obchodní příležitosti
* aktivně podporovat spolupráci napříč bankou
* aktivně podporovat změny a poskytovat pomoc členům týmu přizpůsobit se jim
* reprezentovat segment v komunitních akcích i na sociálních sítích
* spravovat vlastní portfolio klientů s ohledem na dosažení obchodních cílů

Budeme si rozumět, pokud máte:

* středoškolské vzdělání s maturitou a manažerskou praxi
* zkušenosti s vedením, rozvojem a motivací obchodních týmů
* inovativní myšlení a zájem o digitální technologie
* schopnost argumentovat, obhajovat, prosazovat a implementovat inovativní řešení
* praktické znalosti bankovních produktů a služeb, a to nejen v top-affluentním segmentu
* znalost makroekonomických souvislostí a společensko-ekonomický přehled
* reprezentativní vystupování a dobré prezentační dovednosti
* řidičský průkaz skupiny B a chuť cestovat nejen po regionu
* znalost AJ slovem i písmem

U nás získáte:

* profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní banky
* zajímavou a zodpovědnou práci
* možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
* motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Team Lead Erste Premier oblast Čechy západ
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Team Lead Erste Premier oblast Čechy západ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.