Kariérní parťák pro všechny | Nelisa.com

Network Administrator

Praha

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn. Dnes jsme součástí investiční skupiny PPF a jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu.

Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Co budete dělat:

  • Zajišťovat administraci a správu sítě a síťových prvků.
  • Poskytovat 2. a 3. úroveň podpory při řešení reportovaných incidentů a žádostí.
  • Řešit hlášené incidenty a požadavky podle priorit.
  • Spolupracovat na nových projektech, či je vést.
  • Provádět pravidelnou údržbu a monitoring sítě, síťových prvků a systémů.
  • Zajišťovat administraci a správu Linuxových a Windows serverů souvisejících se síťovou infrastrukturou.
  • Pomáhat při vývoji a udržování plánu a vize sítě a zabezpečení s ohledem na současné a budoucí technologie a trendy.
  • Navrhovat a implementovat nezbytná bezpečnostní opatření k ochraně IT sítí a dat či informací.
  • Vyvíjet a navrhovat síťovou infrastrukturu pro doručování videa v TV Nova i napříč společnostmi CME.
  • Rozvíjet, udržovat a aktualizovat potřebnou dokumentaci.
  • Komunikovat s externími dodavateli při spolupráci na projektech nebo pro řešení reportovaných incidentů.

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Pokročilou zkušenost s technologiemi IT sítí (převážně Cisco)
  • Znalost TCP/IP, ISO/OSI a síťových protokolů
  • Zkušenosti s monitorovacím software
  • Znalost českého i anglického jazyka
  • Strukturovaný přístup k práci a zároveň časovou flexibilitu

Výhodou jsou:

  • Cisco certifikace CCNA/CCNP
  • Znalost multicastu a jeho routování
  • Znalost networkingu a security v Azure/AWS
  • Znalost nějakého programovacího/skriptovacího jazyka nebo nástroje pro automatizaci IaC – Python/Ansible/Terraform
  • Znalost Check Point, FortiGate, Cisco ASA, Linux IP tables

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • 8 volných dnů ročně (4 dobrovolnické, 2 sick days, 2 dny dovolené navíc)
  • Voyo zdarma
  • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • Dotaci na stravné (možnost stravování v zaměstnanecké kantýně přímo v budově)
  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny zdarma
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Rohlík point přímo v budově
  • Možnost využití partnerských programů

Detaily o pracovním místě:
Firma: TV Nova
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Network Administrator
Směnnost práce full-time
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Network Administrator ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě TV Nova ještě dnes.