Kuchař/ka v nové restauraci ALMA na Praze 1

Praha

O nás

O nás - Práce v nové restauraci Alma na Praze 1

Chceš nám pomoct budovat podnik, jaký jsme si v Praze vždycky přáli mít, místo, které se stane opravdovým gastronomickým i kulturním srdcem čtvrti za Národním divadlem?

Srdce Almy tepe ve velkoryse pojaté restauraci s koktejlovým barem a otevřenou kuchyní, ve které si naši šéfkuchaři Petr Židek a Michal Daněk hrají s ohněm, fermentací i surovinami nasbíranými nejen u malých farmářů, ale i po českých lesích a loukách ve spolupráci s Tomášem Reisingerem. Alma je taky kavárna s výběrovou kávou a domácím pečivem a brzo i natural wine bar ve vnitrobloku. Máme vlastní box na staření masa, fermentační laboratoř a eventové prostory v historickém sklepení... V Almě to prostě žije, od první ranní kávy do poslední skleničky na dobrou noc.

Máme skvělé a stabilní zázemí (za Almou stojí lidé ze sítě podniků KRO Kitchen a přilehlého hotelu Cube), spoustu zkušeností a ambice posunout se ještě mnohem dál. Abychom je naplnili, sháníme nové členy našeho týmu – lidi, kteří stejně jako my milují dobrou gastronomii a chtějí, aby se u nás nejen hosté, ale i celý tým cítili jako doma.

Od kolegů a kolegyň očekáváme opravdový zájem o práci a chuť dělat věci pořádně; odměnou je maximálně férové ohodnocení i přístup k zaměstnancům. Jsme otevření, vycházíme si vstříc, rozvíjíme nápady i talent našich lidí. Společná personálka, placená dovolená a další benefity jsou samozřejmost; víme, že poskytnout hostům tu nejlepší péči může jen personál, který je sám dobře opečován.

Náplň práce / Co dělá kuchař v Almě

  • Loupání vajec natvrdo a vykosťování ryb nejsou zrovna zábavné činnosti, proto se u nás na jednotlivých sekcích točíme
  • Díky otevřené kuchyni si zážitky leckdy odnáší nejen host, ale i kuchař.
  • Vaříme moderně s úctou k technikám i surovinám, které nám čerstvé vozí naši lokální farmáři nebo si je sami nasbíráme
  • Používáme netradiční postupy a techniky přípravy pokrmů, hrajeme si s ohněm i fermentací
  • Menu vymýšlí naši dva šéfkuchaři, ale detaily a chutě ladí celý tým dohromady

Co očekáváme / Vlastnosti skvělého kuchaře

  • Francouzštinu po tobě nechceme, ale víš co znamená “Mise en place”?
  • Uspořádaná pracovní plocha, včasný příchod do práce a dokonale nabroušené nože jsou pro tebe samozřejmostí
  • Neustálé běhání do skladu a lednice je pěkná otrava, proto šetříš kroky a minuty navíc díky připravenému kuchyňskému náčiní, miskám a surovinám na dosah ruky
  • Na pořádek v kuchyni jsi pes a průběžně si uklízíš pracovní plochu
  • Bereš ohled na druhé, společné vybavení vracíš na původní místo, nebojíš se přiznat, že jste něco rozbil a upozorníš ostatní, když se něco ztratí, opotřebuje anebo dojde.
  • Jakmile dorazí do kuchyně první objednávka, přepneš do modu vysoké soustředěnosti a zaměříš pozornost  na vaření, dokončení, servírování a výdej pokrmů
  • Umíš držet jazyk za zuby, když je třeba? Při servisu razíme heslo “Víc poslouchej, méně mluv!” Cenzurou prochází i kuchařská mluva, hosté můžou vidět všechno, ale slyšet všechno rozhodně nemusí.
  • Chováš se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. Pro neuctivé a povýšené kuchaře u nás nemáme místo.

Co Vám můžeme nabídnout / Na co se můžeš v Almě těšit

  • Máme skvělé a stabilní zázemí – za Almou stojí lidé ze sítě podniků KRO Kitchen
  • Vše u nás voní novotou, prostory jsou kompletně moderně zrekonstruované, ale dlouhá historie našeho domu na tebe dýchne v barokním sklepení, kde budeme pořádat nejrůznější kulturní i privátní akce
  • Nechceme, abys vyhořel/a, takže máme kratší pracovní týden: pracuješ 3,5 dne
  • Restaurace je zavřená od 15:00 do 17:00, takže máš prostor si odpočinout, v klidu si užít personálku i připravit si plac na večerní servis
  • Směny na další měsíc plánujeme společně a znáš je vždy nejpozději 20. dne měsíce předchozího
  • Dovolenou si užiješ 4 týdny bez nutnosti nahrazování
  • Tvoříme kolektiv, ve kterém se sdílí něco víc než jenom dýška – dobrá atmosféra, otevřenost a férovost v týmu je pro nás zásadní
  • Chceme, aby lidé v Almě pracovali rádi a ideálně dlouhá léta – i proto posloucháme a podporujeme tvoje nápady
  • Chceš se posouvat, nebo radši spokojeně zůstáváš na svém písečku? S obojím jsme v pohodě a pro obojí máme v rámci našich podniků prostor
  • Když jsi v práci na směně, o jídlo se postaráme. Strava a nealko z vlastní produkce je v Almě zcela zdarma
  • Když máš volno a budeš chtít zajít na skleničku, jídlo nebo pro čerstvý chleba k snídani, můžeš uplatnit zaměstnaneckou kartu s až 50% slevou do všech provozoven ve skupině KRO
  • Multisport můžeš mít u nás taky, nejen pro sport, ale i na relax, vstupy na hrady a zámky nebo 2 x 60 minut denně na půjčení Rekola a Nextbike
  • Dobít baterky můžeš i na výletech za našimi farmáři a vinaři, nebo třeba při sběru divokých plodů s kolegy z kuchyně

Benefity

  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti
  • Cyclist-friendly office

Detaily o pracovním místě:
Firma: Alma bio s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Kuchař/ka v nové restauraci ALMA na Praze 1
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45.000 – 55.000 Kč
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař/ka v nové restauraci ALMA na Praze 1 ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Alma bio s.r.o. ještě dnes.