KOORDINÁTOR/KA PROJEKTŮ, až 43 000 Kč, Praha 4

Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Jedna z vedoucích světových společností, působící v oblasti petrochemického průmyslu, hledá dynamického a organizovaného kandidáta/kandidátku na pozici KOORDINÁTOR/KA PROJEKTŮ. Ideální kandidát/ka by měl/a mít rád/a administrativní práci a ovládat anglický jazyk.

Co nabízíme:
* Pestrá a flexibilní práce v moderním prostředí s přátelským kolektivem! :)
* Možnost seznámit se s různými oblastmi fungování firmy prostřednictvím projektových aktivit.

Vaší hlavní náplní práce bude:
* Organizace konferencí, teambuildingů a menších porad managementu, včetně plánování, koordinace účastníků, rezervace prostor a zajištění potřebné technické a logistické podpory
* Administrativní podpora retailového oddělení
* Tvorba a úpravy Powerpoint prezentací
* Zápisy z porad a zpracování reportů (základní znalost Excelu postačí)
* Spolupráce nebo samostatné vedení menších retailových projektů
* Občasné služební cesty

* Nástup: ihned
* Mzda: 40 - 43 000 Kč
* Lokalita: Praha 4

BENEFITY:
* Nápoje i ovoce na pracovišti po celý den
* 5 týdnu dovolené a firemní volno
* Stravenky 140 Kč/den
* Možnost dalších školení a kurzů
* Možnost ročních bonusů
* Možnost kariérního růstu ve velké firmě

POŽADAVKY:
* VŠ vzdělání (bakalářské, magisterské)
* Schopnost komunikovat plynně v anglickém jazyce
* Schopnost práce s MS Office, zejména Powerpointem a Excelem
* Základní orientace v ekonomických pojmech
* Zkušenosti z administrativy výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Administrativní pracovník
Pracovní pozice: KOORDINÁTOR/KA PROJEKTŮ, až 43 000 Kč, Praha 4
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 43 000 Kč
Nabídka přidána: 8. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KOORDINÁTOR/KA PROJEKTŮ, až 43 000 Kč, Praha 4 ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativní pracovník