Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Social Media Manager - Bistro Social

Praha

Popis pozice
Hledáme Social Media Managera, který se orientuje ve světě sociálních médií a má zkušenosti s tvorbou obsahu. Představujeme si někoho, kdo bude pečovat o naše klíčové klienty a nelekne se copywritingu, produkce, nových platforem, reklamních systémů, ani klientské prezentace, a pro naši smečku bude parťákem se vším všudy.

**Na co se můžeš těšit?**

* Budeš se podílet (nejen) na strategickém rozvoji našich značek, vymýšlet atraktivní mikropříběhy a staneš se partnerem našich klíčových klientů.

* Díky znalosti platforem poradíš klientovi optimální strategii v kontextu domluvených cílů.

* Budeš se podílet na tvorbě contentu – od fotky až po video.

* Dáš prostor své copywriterské duši. Dobrý text musíš zvládnout napsat sám. Čeština je tedy pro nás absolutní must have!

* Své vizuální představy umíš dobře formulovat a předat kolegům v grafickém oddělení, tak aby ti je připravili dle tvého gusta.

* Budeš pečovat o zákazníky a komunikovat s nimi. Proto musíš mít v sobě velkou dávku empatie a umět dotáhnout všechny zákaznické partie do vítězného konce.

* Nechceme, abys uměl všechno, mnohem důležitější je pro nás nadšení a ochota učit se nové věci.

**Co u nás získáš?**

* Motivaci a inspiraci od nejlepších v oboru, jak z našich řad, tak i z českého trhu. Rádi se inspirujeme a svoje úspěchy i pády vzájemně sdílíme.

* Nabízíme flexibilní pracovní dobu a home office. V týmu stavíme hlavně na zodpovědnost, je pro nás klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.

* Vzdělávání i přístup k mnoha užitečným platformám, které při práci používáme.

* Úzkou partnerskou spolupráci s kolegami z Meta, Pinterest, TikTok a Httpool.

* Tým kolegů, kteří jsou nejen profíci, ale i fajn lidi.

* Skvělé benefity od 34 dnů volna, dog friendly office, firemního kuchaře, online terapie, po pravidelné lekce jógy ve vlastním gymu.

* Neformální prostředí designovým kanceláří v Holešovicích a žádný dress code. Tykáme si a rádi spolu trávíme čas i po práci.

**Bez čeho se neobejdeš?**

* Zkušeností na obdobné pozici alespoň 2 roky.

* Víš a máš zkušenost, jak funguje proces tvorby obsahu na sociální sítě od briefu až po strategii a její plnění.

* Dobrých komunikačních a prezentačních schopností – týmu i klientovi zkrátka rozumíš.

* Proaktivity a ochoty se neustále vzdělávat a učit, abys tak posouval/a sebe, tým i klienta kupředu.

Našel jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět, rádi tě poznáme!

Pokud nás chceš ještě více poznat, mrkni na náš Instagram [*bsocialcz*.](https://www.instagram.com/bsocialcz/?hl=cs)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Dentsu Czech Republic
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Social Media Manager - Bistro Social
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    49 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Social Media Manager - Bistro Social ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Dentsu Czech Republic ještě dnes.