Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Junior Data Analytik

Praha

Popis pozice

Popis

Skončil(a) jsi právě školu, nebo se zajímáš o data a chceš se jim věnovat profesně?

Tak to jsi u nás na správné adrese.

Jsme datově-analytické oddělení v mediální divizi Publicis Groupe. Naši kolegové využívají námi zpracované dashboardy a datové vizualizace pro pokročilé plánovaní mediálních kampaní, pro automatizované reportování průběhu kampaní klientům a usnadnění jejích práce.

Ve výzkumném týmu hledáme juniorní posilu, která nám pomůže nám rozšiřovat stávající dashboardy, ale i vytvářet nové datové vizualizace.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

  • Vytváření vizualizací a dashboardů pro interní použití i pro klienty pomocí BI platforem jako je Tableau, Power BI, Google Data Studio.
  • Práce v prostředí Microsoft SQL Server.
  • Práce na datových produktech – spolupráce s datovými analytiky a uvádění nových produktů do produkce .
  • Naučíš se základní principy online & offline marketingu a základní orientaci v nástrojích, na kterých stojí náš automatický reporting – Adform, Google Ads, Facebook, Sklik, GMP a další.

Požadujeme

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Propracovaný onboarding a brutálně efektivní on-the-job training – naučíme tě všechno co je potřeba.
  • Možnost osobního a profesního rozvoje prostřednictvím častých školení, ať už na téma vizualizací a dat nebo médií, prezentování a vyjednávaní.
  • Možnost rozvíjet se nejen ve sféře datové analýzy, dashboardingu, ale i datového engineeringu, práce s Pythonem a data science.
  • Práce v office plném skvělých lidí, pár psů a hlavně skvělých projektů.
  • Kolektiv s neformální kulturou, tykat si budeš i s naším CEO. Poznáš spoustu zajímavých lidí napříč obory - kreativce, developery či projekťáky a můžeš se zapojit do všeho, co se ve firmě děje.
  • Práce v moderních prostorech, kde si můžeš oddechnout u fotbálku, šipek nebo PS, s venkovní terasou.

Nabízíme

BENEFITY

  • 3 dny My days a také organizujeme in-house dny zdraví. Pokud onemocníš, doplatíme ti nemocenskou do sta procent (21 dní/rok).
  • Benefitní balíček, ze kterého si sám vybereš, co ti vyhovuje (po zkušebce, v hodnotě 15tis. Kč/rok).
  • Týmově i samostatně můžeš odjet pracovat nebo relaxovat na naši firemní chatu.
  • Rádi pomáháme, a tak má každý možnost využít dobrovolnický den.
  • Mobil s firemním tarifem a cokoliv co potřebuješ k práci.

Dveře do analytického nebe jsou otevřeny!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Publicis Groupe CZ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Junior Data Analytik
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior Data Analytik ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Publicis Groupe CZ ještě dnes.