Finanční manažer/ka a vedoucí administrativního týmu (tajemník katedry)

Praha

Katedra kybernetiky FEL ČVUT přijme finančního manažera a vedoucího administrativního týmu (tajemníka katedry)

Náplň práce:

  • metodické vedení a koordinace administrativních pracovníků katedry (10-12 lidí)
  • správa financí katedry (200mil.Kč/rok), sestavení rozpočtu, kontrola čerpání, metodické vedení administrátorů projektů
  • komunikace s děkanátem a vedením fakulty
  • příprava rozpočtů a administrace výzkumných projektů:
    • národních i mezinárodních dotačních projektů (grantů) různých poskytovatelů (např. GAČR, TAČR, MŠMT, Horizon Europe, ERC apod.)
    • finanční řízení a sledování rozpočtu
    • příprava finančního vyúčtování a podkladů pro finanční audit projektů
    • komunikace s poskytovatelem i administrativou fakulty
    • organizační zajištění pracovních schůzek projektů

  • další administrativní činnosti dle potřeby:
    • podpora přípravy grantových přihlášek
    • organizační podpora akcí katedry
    • administrativní podpora vedoucího katedry

Základní požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • aktivní velmi dobrá znalost ČJ (výborný psaný i mluvený projev; úroveň rodilého mluvčího)
  • aktivní dobrá znalost AJ (dobrý psaný i mluvený projev)
  • zkušenost s finančním řízením výzkumných projektů
  • zkušenost s řízením malého kolektivu
  • orientace v právní problematice
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, zejména Word, Excel, Google Docs apod.)
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • vstřícnost, ochota, trpělivost, spolehlivost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti
  • samostatný, aktivní, systematický a pečlivý přístup k práci, administrativní zdatnost
  • schopnost práce v časovém tlaku, schopnost řešit několik problémů současně

Výhodou je:

  • znalost principů financování vysokých škol
  • znalost informačních systémů ČVUT, zejména AEDO, iFIS
  • zkušenosti s organizací konferencí, seminářů, kurzů
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody ČVUT
  • stabilní zaměstnání, pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání
  • samostatnou a zodpovědnou práci na prestižní univerzitě s mezinárodním renomé
  • nástupní plat 60-70tis.Kč/měs. v závislosti na kvalifikaci a předchozích pracovních zkušenostech s možností dalšího zvyšování. V případě spokojenosti odměny odpovídající 13. a 14. platu.
  • pracoviště na dobrém dopravním spojení v centru – Praha 2
  • nástup dle dohody.

Katedra kybernetiky (cyber.felk.cvut.cz) je mezinárodní vzdělávací a vědecko-výzkumné pracoviště s mnoha pracovními kontakty po celém světě. Je největší katedrou na FEL ČVUT.

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zašlete na uvedený email. Přihlášky budou vyhodnocovány průběžně. Pozice je otevřena až do obsazení.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 6 týdnů
  • 13. plat
  • 14. plat

Detaily o pracovním místě:
Firma: České vysoké učení technické v Praze
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Finanční manažer/ka a vedoucí administrativního týmu (tajemník katedry)
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60000-70000 Kč
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Finanční manažer/ka a vedoucí administrativního týmu (tajemník katedry) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě České vysoké učení technické v Praze ještě dnes.