Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Manager v týmu Restructuring a Debt Advisory

Praha

Popis pozice
Zapojte se do našeho dynamicky rostoucího týmu a pomáhejte klientům s finančními restrukturalizacemi. Hledáme zkušeného kolegu, který bude poskytovat strategické poradentství vedoucí k zlepšení finančního zdraví společností na lokálním i regionálním trhu.

Čemu se u nás budete věnovat:

* analýzám finančního zdraví a výkonnosti klientů, identifikaci klíčových problémů a možností zlepšení
* vedení a rozvoji týmu specialistů na finanční restrukturalizace
* dluhovému poradenství
* návrhům a implementaci restrukturalizačních strategií
* spolupráci s kolegy z M&A, finančního due dilligence a valuací
* práci s klienty i s bankami v ČR i CEE

Co je pro nás důležité:

* zkušenost v oblasti korporátních financí alespoň pět let, velkou výhodou zkušenost v oblastí restrukturalizací a insolvencí a korporátního bankovnictví
* vysokoškolské vzdělání – kombinace ekonomického a právního zaměření je výhodou
* schopnost řízení projektů a vedení týmu
* znalost anglického jazyka na úrovni C1, plynná čeština
* emoční inteligence, komunikační a vyjednávací dovednosti

Co získáte v KPMG:

* 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
* možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
* profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
* systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
* hrazené certifikace
* možnost zvýhodněné MultiSport karty a životního pojištění
* telefon s neomezeným mobilním a datovým tarifem,
* možnost částečné práce z domova
* dovolená navíc a tři dny firemního volna
* teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)

Detaily o pracovním místě:
Firma: KPMG
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Manager v týmu Restructuring a Debt Advisory
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manager v týmu Restructuring a Debt Advisory ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě KPMG ještě dnes.