Vedoucí skladu, flexi prac. doba, dopravné #g6jyo

Brno

Náplň práce:
Jsi samostatný, máš zkušenost v oblasti logistiky, s vedením týmu, s prací v SAP a domluvíš se anglicky? Bavila by Tě zodpovědná práce v moderní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Pak se nám určitě ozvi a přidej se do fajn týmu v logistice! Na oplátku nabízíme spoustu zajímavých bonusů, jako je flexibilní prac. doba, příspěvek na dopravu, smlouva na dobu neurčitou, možnost občasného homeoffice, dotované stravování v nové firemní kantýně a další!

A co Tě čeká?
- Vedení skladu, tzn. příjem, zaskladnění a vychystání pro výrobu (25 lidí)
- Nastavení cílů, vyhodnocení prac. výkonu a příprava podkladů pro odměňování pracovníků
- Zodpovědnost za dodržování pravidel bezpečnosti a požární ochrany
- Účast na implementaci nových projektů
- Vyhodnocení KPIs a Kaizenů, optimalizace logistických toků, analýza stávajících procesů, návrhy nových konceptů
- Reporting manažerovi

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:
- Motivující mzdu dle zkušeností a dohody
- Smlouvu na dobu neurčitou
- flexibilní prac. dobu (pevně 9-15 h)
- Možnost občasného homeoffice dle domluvy
- Příspěvek na dopravu ve výši 1 000 Kč měsíčně;
- Týden dovolené navíc
- Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, fruit days
- Multisport karta nebo FlexiPass
- Dobré technické vybavení pro výkon práce
- Perspektivu silné mezinárodní společnosti
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1 000 Kč měsíčně
- Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
- Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
- Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná

Požadujeme:
- zkušenost s vedením týmu (i malého)
- zkušenost v oblasti výrobní logistiky
- orientace v Lean principech
- nutná znalost práce v SAP, Excelu (příprava reportů)
- schopnost domluvit se anglicky (zejména písemně, příležitostně i ústně (občasné návštěvy zahr. manažerů, auditorů))
- samostatnost, zodpovědnost, schopnost určovat priority

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Vedoucí skladu, flexi prac. doba, dopravné #g6jyo
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí skladu, flexi prac. doba, dopravné #g6jyo ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.