Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Audit Analyst

Brno

Popis pozice
Pronikněte do světa velkého byznysu hned po škole nebo už při studiu. Audit je nejlepším místem, kde odstartovat kariéru ve financích. Specializovat se můžete na výrobní podniky zvučných jmen nebo na největší banky, pojišťovny a fondy. Proniknete do jejich podnikání i celého odvětví, poznáte, jak fungují, a načerpáte zkušenosti od špiček v oboru.

Vaším úkolem bude analyzovat data, pochopit fungování auditované firmy i komunikovat s jejími zástupci. Na denní bázi budete identifikovat rizika související s finančním výkaznictvím. Spolupráce se zkušenými kolegy, kteří vždy poradí a pomohou, je u nás samozřejmostí.

Vybrat si také můžete specializovaný tým, který vám sedne – Audit Commercial nebo Audit Financial Services.

Co získáte v KPMG:

* ročně 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
* kompenzace za práci konanou nad rámec stanovené pracovní doby
* možnost získat individuální odměnu za mimořádný výkon
* profesní růst a možnost podílet se na rozmanitých projektech
* systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
* hrazené certifikace ACCA
* zahraniční stáže v Evropě i mimo Evropu
* možnost zvýhodněné MultiSport karty, mobilní telefon, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
* možnost částečné práce z domova
* dovolená navíc a tři dny firemního volna
* teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)

Co je pro nás důležité:

* nedávné ukončení Bc. či Mgr. studia nebo student minimálně 3. ročníku
* základní přehled v oblasti účetnictví
* časová flexibilita v případě kombinace se školou
* angličtinu na komunikativní úrovni pro komunikaci s klienty a práci s interními systémy
* ochotu cestovat do sídel auditovaných společností

Další kroky po vašem přihlášení:

Dostanete od nás všeobecný test, který si budete moct udělat v klidu doma online. Následně se společně domluvíme na termínu osobního setkání. Pak vás už nebudeme napínat, finální rozhodnutí se dozvíte do 48 hodin.

Pokud si plácneme, v klidu si dokončíte studijní povinnosti, užijete prázdniny a budeme se těšit v září 2024. Preferujete jiný termín nástupu? Nevadí, určitě se nějak domluvíme.

Detaily o pracovním místě:
Firma: KPMG
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Audit Analyst
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 31. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    50 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Audit Analyst ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě KPMG ještě dnes.