Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Interní recruiter | voňavá mise :)

Brno

Popis pozice

27 zemí, desetitisíce objednávek denně, miliarda euro obratu, 713 nových náborů za rok 2023, 12 recruiterů. To je jen základní výčet toho, co nás vystihuje a čeho můžeš být součástí i Ty! :-)

V roce 2023 jsme prošli transformací z HR na People care, máme kompletně novou strukturu, dějí se tu skvělé věci, přichází nové posily se spoustou nápadů a ty se poměrně rychle snažíme zavádět do běžného Notino života.

V našem týmu je nyní jedno místo, místo kde se nudit nebudeš a kde uplatníš svoje zkušenosti - pro začátečníky to zde nebude :-)

Do čeho se zapojíš?

  • Nábor od A do Z.
  • Nabírat budeš nejen v Čechách, ale například i v Polsku či Rumunsku.
  • Budeš spolupracovat se sezónními recruitery a budeš zodpovídat komunikaci do businessu
  • Budování našeho zaměstnaneckého bandu až na pomyslnou špičku v rámci e-commerce.

Jak si tě představuji?

  • Máš takzvaně pod čepicí - to je základ :-)
  • Naše řemeslo zkušeně ovládáš a toužíš ho neustále rozvíjet.
  • Prokrastinace a pomalá zpětná vazba jsou tvými úhlavními nepříteli.
  • Jsi zvídavý typ, chyby vnímáš jako příležitost k učení se.
  • Mluvenou angličtinu máš v malíku.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Příležitost být u transformace z HR na People care (detaily ti rádi předám).
  • Mnoho příležitostí se učit a posouvat se.
  • Ty nejvoňavější benefity, které si jen dokážeš představit.
  • Možnost pracovat téměř odkudkoli, i když bys měl/a být schopný být poměrně pravidelně v Brně.

Těším se na tvoji reakci!

Honza

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Interní recruiter | voňavá mise :)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Interní recruiter | voňavá mise :) ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.