Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Area Manager pro softwarové oddělení

Brno

Popis pozice
Baví tě komunikovat se zákazníkem? Pohybuješ se v oblasti softwarového vývoje? Láká Tě spolupracovat na vývoji operačního systému pro vozy koncernu Volkswagen? Pojď s námi propojit svoje zkušenosti a naše know-how na manažerské pozici!

Co budeš mít na starosti?

* Budeš úzce spolupracovat s Chapter Managerem zodpovědným za nábor a rozvoj lidí.

* Budeš zodpovědný za vedení a rozvoj businessu v rámci oddělení.

* Společně s týmem manažerů se budeš podílet na vytváření strategie oddělení.

* Zajistíš, že projekty poběží v souladu se zvolenou metodologií řízení (SAFe, Scrum).

* Tvými přímými podřízenými budou Product Owneři zodpovědní za jednotlivé produkty

* Budeš zodpovídat za projektové portfolio - finanční plánování, rozpočet, kapacity, delivery a nové projekty.

* Povedeš jednání se zákazníky - budeš zajišťovat zákaznické potřeby v souladu s možnostmi firmy a strategií ve svěřené oblasti.

* Budeš se podílet na strategickém rozvoji firmy a ve spolupráci s kolegy aktivně podporovat inovace v rámci DQ.

* Postaráš se o to, aby výsledky práce Tvých tymů byly vidět – jak uvnitř firmy, tak směrem k zákazníkům nebo veřejnosti.

Proč právě my?

* Rozvoj lidí je jednou z našich hlavních priorit. Poskytneme Ti velkou podporu i v Tvém rozvoji.

* Budeš se s námi spolupracovat na vývoji softwaru, který jednou bude jezdit v koncernových autech.

* Můžeš u nás realizovat své nápady. K novým nápadům přistupujeme s otevřenou hlavou, žádný nápad nehodíme „jen tak pod stůl“.

* Staneš se součástí sehraného manažerského týmu, který Ti bude v případě potřeby velkou oporou.

Na co se můžeš těšit?

* Propracovaný systém manažerských benefitů

* Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

* Flexibilitu - Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden), sick days, pružnou pracovní dobu

* Dovolenou nad rámec zákonné dovolené - celkem 5 týdnů, plus možnost "Flexi volna"

* ... a další řadu firemních benefitů (stravenkový paušál, systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok), Multisport karta, penzijní připojištění, aj.)

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn a pojďme se společně potkat!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Digiteq Automotive
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Area Manager pro softwarové oddělení
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Area Manager pro softwarové oddělení ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Digiteq Automotive ještě dnes.