Seřizovač CNC strojů

Praha

O nás

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group. Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Náplň práce:

  • Správa výrobních CNC strojů
  • Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů
  • Kontrola řezných nástrojů a měření vyroběných kusů
  • Pravidelná údržba stroje
  • Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost

Co od Vás očekáváme:

  • Seřizovače CNC se zkušeností se soustruhem nebo frézkou
  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenost s programováním CNC strojů (Fanuc, Haidenhain, Sinumerik nebo CAM systémy) velkou výhodou
  • Schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat na směny (2-směnný provoz PO - PÁ, ranní a odpolední)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Práce v moderní divizi s kvalitním strojovým vybavením možnost rozvoje
  • Pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání

Detaily o pracovním místě:
Firma: Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Seřizovač CNC strojů
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač CNC strojů ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o. ještě dnes.