Junior Účetní pro ČR a SK s perspektivou kariérního růstu

Praha hl.m.

Požadavky: Hledáme Junior Účetní pro ČR a SK!

Pojďte rozšířit své obzory v oblasti účetnictví s námi! Nevyžadujeme roky zkušeností, ale hledáme někoho s otevřenou myslí a touhou se učit. Máte-li omezené zkušenosti v účetním sektoru, ale zvládáte účtování faktur a máte chuť učit se novým věcem, máme pro vás skvělou příležitost.

Připojte se k nám a staňte se částí týmu, který ocení váš potenciál a dá vám příležitost růst.

Junior Účetní pro ČR a SK!

Co nabízíme:

Jedinečnou příležitost rozvíjet se v účetnictví.

Atraktivní balíček benefitů.

Flexibilitu a možnost práce z domova.

Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci mezinárodní firmy.

Kanceláře na metru B - Praha - západ.

5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, stravenky, HO aj.

Vaše náplň práce:

Účtování přijatých faktur za zboží a režijních výdajů pro ČR a SK.

Zpracování bankovních výpisů a příkazů do banky, včetně jejich autorizace.

Vedení pokladny, účtování pokladních operací a zpracování cestovních náhrad.

Příprava interních dokladů pro mzdy, časové rozlišení a další účetní operace.

Vystavení režijních faktur a příprava podkladů pro mzdy.

Spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách, včetně inventarizace vybraných rozvahových účtů.

Evidence pozastávek a práce s účetním softwarem Exact (výhodou).

Co od vás očekáváme:

Alespoň základní zkušenost s účtováním faktur.

Ochotu učit se a zdokonalovat se v účetních procesech.

Pozitivní přístup k práci a schopnost pracovat samostatně.

Dobré organizační a komunikační dovednosti.

Pokud vás tato pozice zaujala a cítíte, že byste byli skvělým přínosem pro náš tým, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Jsme nadšeni, že vás možná brzy přivítáme v našem týmu!

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně této pracovní příležitosti, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na vaše reakce a případná osobní setkání, kde vám rádi poskytneme další informace.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Junior Účetní pro ČR a SK s perspektivou kariérního růstu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior Účetní pro ČR a SK s perspektivou kariérního růstu ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.