Řidič C+E Španělsko, Itálie

Brno

O nás

Jsme dopravní firma s více než 35 letou historií a s vlastním zázemím. Specializujeme se na mezinárodní dopravu do jižních státu Evropy.(Španělsko a Italie)

Aktuálně hledáme nové kolegy Šoféry na pozici Řidič MKD. Exportní přepravy jsou ze 100 % od jednoho stálého zákazníka. Jezdíme na stejná místa vykládek.

Náplň práce:

  • stabilní opakující se přepravy – samozřejmě pro ty kteří neradí jezdí jak autobus máme možnost i vytěžování
  • jedná se o export a import, NEJEZDÍME měsíc po EU
  • víkendy dle dohody
  • vozový park se skládá z vozidel SCANIA a DAF a návěsové techniky KOGEL a Schwarzmuller
  • každý řidič má vlastní soupravu
  • našimi hlavními destinacemi jsou  ES,IT popř. Belgie
  • každý z řidičů preferuje něco jiného a proto se snažíme řidičům nabídnout více druhů práce

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • platný profesní průkaz, digitální kartu do tachografu
  • dopravně psychologické vyšetření
  • samostatnost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistotu a zázemí silné a stabilní dopravní společnosti
  • vlastní servis, vlastní myčka, vlastní čerpací stanice, místnost pro řidiče,
  • výplata vždy v termínu
  • dispečinkové zázemí
  • motivující finanční ohodnocení (55 000-65 000) – záleží na druhu práce a destinaci.
  • odměňovací systém
  • vánoční odměny
  • odměna za nového kolegu (znáte někoho kdo by u nás mohl pracovat, doporučte nám ho)
  • parkování je možné ve Znojmě, Hodoníně, Brně a v Jihlavě proto bychom rádi řidiče z okolí

Detaily o pracovním místě:
Firma: VECHRA Expres, spol. s r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Řidič C+E Španělsko, Itálie
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55.000 – 65.000 Kč
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič C+E Španělsko, Itálie ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě VECHRA Expres, spol. s r.o. ještě dnes.