referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik

Praha

Požadavky:

  • státní občanství České republiky, státní občanství jiného členského státu Evropské unie

    nebo státní občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
  • dosažení věku 18 let
  • ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu
  • trestní bezúhonnost
  • plná svéprávnost
  • zdravotní způsobilost
  • prokázání způsobilosti seznamovat se s utajovanými informacemi stupně utajení „Tajné“v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost, schopnost týmové spolupráce
  • analytické myšlení
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • výborné organizační a komunikační schopnosti

Hlavní náplň činnosti:

  • účast na tvorbě koncepce přípravy k obraně státu v působnosti ministerstva, zajištění souladu mezi koncepcí obrany státu a koncepcí rozvoje resortu;

  • vypracování bezpečnostních směrnic a pokynů pro mimořádné situace, zajištění opatření k ochraně objektů v rámci vyhlášených stupňů bezpečnostní ochrany objektů, metodické řízení organizací, spolupráce a součinnost s příslušnými orgány státní správy a bezpečnostními složkami při zajištění těchto úkolů;
  • podílení se na plnění zvláštních úkolů pro přípravu a zajišťování obrany

    a bezpečnosti státu z hlediska působnosti resortu práce a sociálních věcí spojených podle zvláštních právních předpisů s obranou a bezpečností státu.

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy
  • plný pracovní úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou na služebním místě (po dobu nepřítomnosti státního zaměstnance)
  • platové podmínky dle Nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů (13. platová třída)
  • zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick-days, možnost částečné práce z domova, příspěvek na stravování, fond kulturních a sociálních potřeb, další vzdělávání zaměstnanců, možnost využití dětské skupiny)

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete prosím do 30. dubna 2024 motivační dopis s uvedením názvu pozice doplněný strukturovaným profesním životopisem:

  1. na e-mailovou adresu: *****@*******, nebo
  2. datovou schránkou (sc9aavg), nebo
  3. písemně na adresu: Ministerstvo práce a sociálních věcí, personální oddělení,

    Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ministerstvo práce a sociálních věcí
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30780-45420 Kč
Nabídka přidána: 10. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Ministerstvo práce a sociálních věcí ještě dnes.