referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik

Praha

? Hledáme novou posilu do oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik v Ministerstvu práce a sociálních věcí

Co budete dělat:

• Strategická příprava: Aktivně se podílet na vytváření strategií pro obranu státu a zajištění jejich souladu s rozvojovými cíli ministerstva.

• Bezpečnostní řízení: Formulovat směrnice pro řešení mimořádných situací a koordinovat ochranu důležitých objektů.

• Krizová spolupráce: Spolupracovat s orgány státní správy a bezpečnostními složkami, abyste zajistili efektivní řešení krizových situací.

• Speciální úkoly: Přispívat k plnění speciálních úkolů v oblasti obrany a bezpečnosti státu v rámci resortu práce a sociálních věcí.

Co od vás očekáváme:

• Silné analytické a organizační schopnosti.

• Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Nabízíme:

• Možnost podílet se na klíčových bezpečnostních projektech.

• Profesionální rozvoj a kariérní růst.

• Podporu vzdělávání a osobního rozvoje.

Připojte se k nám!

Více informací najdete zde: https://www.mpsv.cz/web/cz/-/referent-ka-v-oddeleni-bezpecnosti-krizoveho-rizeni-a-rizik

Detaily o pracovním místě:
Firma: MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    36 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici referent/ka v oddělení bezpečnosti, krizového řízení a rizik ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ještě dnes.