Projektový manažer

Brno

Náplň práce

  • Realizaci komplexních projektů po převzetí z obchodního oddělení do procesu fakturace
  • Koordinace mezinárodních konstrukčních týmů během inženýrské fáze projektu
  • Koordinace externích výrobních zakázek skrze místních Projektových manažerů
  • Účast na video callech a poskytování aktualizovaného stavu objednávek; reporting
  • Koordinace externích dodavatelů
  • Sledování nákladů
  • Komunikace se zákazníky po celou dobu trvání zakázky
  • Dodržování časových milníků a výstupů
  • Identifikace potenciálního zpoždění/rizika a možná protiopatření
  • Zodpovědnost za údržbu aktuálních dat v IS
Váš profil
  • Praxe na obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • Výborná znalost práce s MS Office
  • Technické vzdělání velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Silné vyjednávací schopnosti
  • Dobré organizační schopnosti
Naše nabídka
  • Práce v prestižní a velmi stabilní zahraniční společnosti
  • Pravidelné bonusy nad rámec základní mzdy
  • Důkladné vstupní zaškolení
  • Skvělý kolektiv
  • Profesionální zázemí a možnost pracovat na zajímavých a velkých projektech
  • Pružná pracovní doba, občasná možnost home office
  • Osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • Mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, cafeterie, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na sport, kulturní akce, sportovní benefity a mnoho dalších

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Projektový management
Pracovní pozice: Projektový manažer
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.