Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Financial System and Process Specialist

Brno

Popis pozice

Notino je aktuálně evropskou jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky. Z našich balíčků se těší lidé v 27 zemích Evropy. Komunita #notinopeople roste raketovou rychlostí - už je nás skoro 2700! Nyní máš skvělou příležitost stát se součástí #notinopeople. Kolegyně Hanka z našeho Finance týmu hledá kolegu či kolegyni s komplexními zkušenostmi v oboru účetnictví a finančních procesů na pozici Financial System and Process Specialist. Chceš se stát součástí sehraného týmu a poznat svoje #newme díky nové pracovní výzvě? Pojďme probrat detaily! :)

Co Tě na této pozici čeká?

  • Zajištění optimalizace procesů a projektů ve finančním prostředí
  • Zlepšování finančních systémů v úzké spolupráci s týmy, nadřízeným a IT oddělením
  • Dodržování termínů pro doručování tasků a testování jejich částí, zavádění nových procesů a projektů do praxe
  • Tvorba jednotných strukturovaných manuálů a jejich pravidelná aktualizace
  • Nastavování uživatelských systémových nastavení a interního monitoringu procesů a systémů
  • Identifikace příležitostí a navrhování opatření pro zlepšování systémů a procesů
  • Spolupráce na změnách pracovních postupů, nových metodách a inovacích
  • Implementace a testování nových řešení a vytváření pracovních pokynů a manuálů
  • Kontrola funkčnosti nastavených procesů a systémů a odhalování rizik
  • Spolupráce s nadřízeným na strategickém plánování procesů a implementaci nových postupů

Bez čeho se neobejdeš?

  • Nezbytností je praxe v oblasti finančního účetnictví
  • Vyznáš se v procesech v oblasti financí, účetních zásad a zákonných účetních principů
  • Jsme mezinárodní firma, takže kromě češtiny/slovenštiny budeš potřebovat také angličtinu (B2)
  • Zvládáš perfektně komunikovat jak v rámci týmu, tak i napříč firmou, abychom dosáhli kýženého výsledku
  • Umíš se orientovat v různých PC systémech
  • Nečekáš na to, až dostaneš zadání, ale sám/sama proaktivně přicházíš s návrhy na vylepšení procesů

Co Ti nabízíme?

  • Hodně dáme na neustálé učení - takže ti nabídneme spoustu příležitostí k rozvoji jak interně, tak externě.
  • K práci samozřejmě dostaneš notebook a mobilní telefon.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office - občas bude potřeba být v našich kancelářích v Brně a v Praze, ale určitě se domluvíme na ideálním fungování pro obě strany.
  • Současné benefity: 5 týdnů dovolené, 2 sick days, Cafeterie, Multisport karta, slevy na naše produkty, little extras, vyladěné firemní akce a spousta dalšího. :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Financial System and Process Specialist
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Financial System and Process Specialist ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.